تبدیل املاک و مستغلات به کالا با بلاکچین

استفاده از فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال به سرعت در حال رشد است. پروژه های متعددی وجود دارد که به دنبال استفاده از بلاک چین در املاک و مستغلات هستند، اما آیا واقعاً می تواند املاک و مستغلات را به کالا تبدیل کند؟ به زبان ساده، فناوری برای انجام این کار در حال حاضر وجود دارد. مصرف کنندگان به سادگی باید یاد بگیرند که آن را با Immobilium بپذیرند.

 

Immobilium از بلاک چین برای تبدیل املاک و مستغلات به کالا استفاده می کند

Immobilium با انتظارات واقع بینانه به استفاده از بلاک چین در املاک و مستغلات نزدیک می شود. این شرکت نمی خواهد صنعت را مختل کند. صرفاً می‌خواهد گزینه‌هایی برای کمک به صنعت، غلبه بر موانع فعلی و تشویق مصرف‌کنندگان به پذیرش این تغییر ارائه دهد.

 

این یک چیز است که بگوییم فناوری برای تبدیل املاک و مستغلات به کالا از قبل وجود دارد. اما فناوری Immobilium چگونه این کار را انجام می دهد؟ این فناوری، املاک و مستغلات را به چندین روش کلیدی تغییر می دهد که باعث می شود بیشتر شبیه کالاها عمل کند تا نسبت به املاک و مستغلات سنتی.

 

مالکیت کسری

یکی از مهم ترین راه هایی که بلاک چین، املاک و مستغلات را به کالا تبدیل می کند، از طریق تقسیم بندی است. پروژه‌های دیگر نیز، این مورد استفاده را بررسی کرده‌اند، بنابراین پتانسیل آن حتی قبل از Immobilium به خوبی تثبیت شده بود. استفاده از این ساختار، املاک و مستغلات را برای هر سرمایه‌گذاری بسیار قابل دسترس‌تر می‌کند.

 

سرعت معاملات

سرعت تراکنش‌ها یکی دیگر از ویژگی‌های مهم کالاها است که املاک و مستغلات می‌توانند با بلاک چین از آن استفاده کنند. نقل و انتقالات املاک و مستغلات بسیار کند است و به طور متوسط ماه ها طول می کشد. اگر یک معامله املاک و مستغلات در عرض چند هفته تکمیل شود، این فرآیند بسیار سریع در نظر گرفته می شود.

 

استفاده از بلاک چین می تواند زمان پردازش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این یک ویژگی است که قبلاً در تجارت کالا یافت شده است، زیرا می توانید فوراً از هر کجا تجارت کنید. علاوه بر سرعت استفاده، امکان تجارت از هر نقطه نیز بسیار مهم است.

 

بنیانگذاران Immobilium ساشا پوپاریک، نناد میتوسویچ و لازاروس جورجیادیس معتقدند:

این یکی از ارکان موفقیت این شرکت است.

 

بدون محدودیت جغرافیایی

اکثر سرمایه گذاران املاک و مستغلات به سرمایه گذاری های خود نزدیک هستند. این برای آنها زمانی راحت است که مدارک را امضا می کنند و به سایر جنبه های سرمایه گذاری خود توجه می کنند. آنها همچنین می توانند تمام تراکنش های خود را به صورت فیزیکی نظارت کنند و به آنها احساس امنیت می دهند.

 

اما امروزه می‌توانید کالاها را از هر جایی به صورت آنلاین معامله کنید. بلاک چین این کار را برای املاک و مستغلات انجام می دهد و به شما امکان می دهد ملکی را بخرید یا بفروشید و مالکیت خود را از هر کجای دنیا منتقل کنید.

 

ایمنی و شفافیت

بسیاری از مردم فکر می کنند که مبادله کالاها بی خطر است زیرا آنها مشمول مقررات هستند. معامله املاک و مستغلات چالش بیشتری را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند. با این حال، بلاک چین امنیت و ایمنی را از طریق تغییرناپذیری و شفافیت دفتر کل فراهم می کند.

 

سخن پایانی

فناوری تبدیل املاک و مستغلات به کالا در حال حاضر وجود دارد. هنگام خرید املاک و مستغلات، بلاک چین امکان اجرای مدل های مالکیت کسری را فراهم می کند، شفافیت و امنیت را اضافه می کند و محدودیت های جغرافیایی را حذف می کند. مصرف کنندگان آماده پذیرش املاک و مستغلات به عنوان یک کالا هستند و انجام این کار درها را برای نقدینگی بیشتر و سرمایه گذاران جدید املاک باز می کند.

 

به گفته ساشا پوپاریک، بنیانگذار Immobilium، پروژه‌های رمزنگاری املاک و مستغلات مانند Immobilium با سوق دادن ابزار و موارد استفاده از فناوری بلاک چین به ابعاد جدید، هدفشان تسهیل این امر است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا