اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

بازی‌های بلاک‌چینی و کمترین تأثیر از آشفتگی بازار

به نظر می رسد که بازی‌های بلاک چینی و پروژه‌های متاورسی با بازار نزولی بسیار بهتر از سایر بخش‌های بازار کنار آمده اند. بازار نزولی زیان‌های غیرضروری را از بین می‌برد و پروژه‌های قانونی را قادر می‌سازد که برجسته شوند، اما همچنین سبد سرمایه‌گذاران کوچک و بزرگ را فلج می‌کند. شرایط فعلی بازار نیز تفاوتی ندارد اما یکی از بخش‌هایی که فعالان بازار همچنان نسبت به آن خوش‌بین هستند، بازی‌های بلاک چین و پروژه‌های متاورس است.

 

برندگان بازار خرسی

بر اساس گزارش DappRadar، بازی های بلاک چین از بازار نزولی دور شده و در عوض در سه‌ماهه دوم سال تعداد خود را ۹.۵۱ درصد افزایش داده اند. در واقع، ۲.۵ میلیارد دلار در هر دو سه‌ماهه اول و دوم سرمایه گذاری شد.

 

ژوئن به عنوان بدترین ماه برای این صنعت در تاریخ ثبت خواهد شد و حتی فضای بازی‌های بلاک چین نیز با ثبت کمترین میزان سرمایه گذاری در ماه با تنها ۵۰۰ میلیون دلار، درد را احساس کردند.

 

Skirmantas Januskas، مدیر عامل DappRadar، با بررسی آخرین ارقام، اظهار داشت:

ما فکر می‌کنیم که بازی بلاک چین در دو یا سه سال آینده، وایرال خواهد شد و حداقل ۱۰۰ میلیون کاربر جدید را وارد رمزنگاری خواهد کرد، به یک دلیل ساده، آن ها NFT و DeFi را به هم متصل می کنند. با ترکیب هر سه، بازی های بلاک چین، NFT و DeFi، چیزی واقعا جدید و هیجان انگیزی خواهید دید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا