بازی Blockchain Cuties + آموزش بازی بلاکچین کیوتیز

بازی بلاکچین کیوتیز

یکی از بازیهای NFT پرطرفدار، بازی Blockchain Cuties است، که در آن می‌توانید با شخصیت‌های محتلف از جمله گربه، سگ، خرس و مجودات فانتزی و واقعی دیگر بازی کنید. همانطور که از نام این بازی پیداست، بازی بلاکچین کیوتیز بر پایه بلاکچین است و از NFT به عنوان شخصیت‌‎ها و آیتم‌های داخل بازی استفاده می‌شود. تمام شخصیت‌های قابل بازی با نام کیوتی شناخته می‌شوند و کلیت بازی حول محور آنها متمرکز شده است. شما می‌توانید آنها را پرورش دهید، به ماجراجویی بفرستید، با آنها مبارزه کنید یا آنها را در بازار بخرید و بفروشید. در ادامه بیشتر در رابطه با این موجودات جذاب و دلربا صحبت خواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات در رابطه با دیگر بازی‌ها، مقاله بازی های NFT را مطالعه نمایید.

 

آموزش شروع بازی Blockchain Cuties

در ابتدا برای شروع بازی Blockchain Cuties، شما نیاز به انتخاب یک بلاکچین و یک کیف پول دارید، بازی بلاکچین کیتیز بر روی بلاکچین‌های Heco، Ethereum، Matic، Tron، EOS و NEO وجود دارد. پس از انتخاب یک بلاکچین، حال برای ورود به بازی به یک کیف پول بلاکچین نیاز دارید. شما می‌توانید از بین کیف‌ پول‌های MetaMask، Tronlink، Wombat، O3 انتخاب کنید.

به عنوان مثال، آموزش شروع بازی از طریق اتریوم و کیف پول متامسک در زیر آمده است:

 1. ساخت کیف پول متامسک، گر نیاز به کمک برای ساخت کیف پول متامسک دارید به مقاله آموزش متامسک مراجعه کنید.
 2. پس از ساخت حساب متامسک به صفحه www.blockchaincuties.com/login بروید و روی لوگوی Metamask کلیک کنید.
 3. پنجره ای باز می شود که از شما می خواهد به بازی Blockchain Cuties متصل شوید، پس روی «Connect» کلیک کنید.

 

بازی Blockchain Cuties متامسک

 

پس از انجام مراحل بالا، شما حساب بازی خود را ایجاد کرده‌اید و آماده بازی هستید. در نظر داشته باشید که شما می‌توانید بعدا بلاکچین‌های دیگر را به حساب خود اضافه کنید و همزان روی همه بلاکچین‌ها بازی کنید.

 

نقش Cuties در بازی Blockchain Cuties

همانطور که در بالا توضیح دادیم، این موجودات دوست داشتنی به نام کیوتیز شناخته می‌شوند. هر Cutie می‌تواند تجربه کسب کند و از آیتم‌هایی برای بالابردن سطح خود استفاده کند. مانند هر پروژه NFT دیگری، هر کیوتی منحصر به فرد است و ۱۰۰% متعلق به شماست، شما می‌توانید آنها را پرورش دهید، از آنها در نبردها استفاده کنید، سطح آنها را ارتقا دهید یا حتی با خرید و فروش آنها تجارت کنید. اقتصاد درون‌ بازی به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از قراردادهای هوشمند روی اتریوم و سایر بلاک‌چین‌ها، به خرید و فروش کیوتی ها بپردازید.

 

نقش Cuties در بازی Blockchain Cuties

 

ویژگی کیوتی‌ها

 • مالکیت واقعی: تمام شخصیت‌های درون بازی منحصر به فرد هستند و شما هروقت مایل بودید، می‌توانید به خرید و فروش آنها بپردازید.
 • تنوع:  مجودات بسیار زیادی برای انتخاب و شروع بازی Blockchain Cuties وجود دارد، پس نگران تکراری شدن شخصیت‌ها یا محدود بودن به یک شخصیت نباشید.
 • قابلیت پیشرفت: شما می‌توانید با استفاده از دارایی‌های بدست آمده، کیوتی‌های خود را ارتقا دهید و ویژگی‌هایی به آنها اضافه کنید.
 • کارمزد کم: تمام اطلاعات مهم Сutie ها در بلاکچین تا حد امکان فشرده ذخیره می شوند و برخی از ویژگی ها حتی خارج از زنجیره ذخیره می شوند. پس کارمزد کمتری به بازیکنان تعلق می‌گیرید.

 

انواع کیوتی‌ ها

۳ مدل اصلی کیوتی با آمارهای متفاوت در این بازی وجود دارد، در زیر لیست تمام آنها آمده است.

کیوتی های معمولی

کیوتی‌های معمولی، جمعیت اصلی بازی را شکل می‌دهند و بیشترین تعداد از آنها در بازی وجود دارد.

کیوتی های خاص

در حال حاضر ۸ مدل کیوتی در بازی Blockchain Cuties وجود دارد، که آمار مخصوص به خود را دارند. در زیر به معرفی این ۸ مدل می‌پردازیم:

 • گربه، ۴% شانس
 • سگ، +۲ دفاع
 • خرس، +۲ حمله
 • مارمولک، حمله +۱ و دفاع +۱
 • روباه، فرار ۴%
 • جوجه تیغی، حمله +۱ و ۱۵٪ احتمال کاهش غارت
 • خوک ها،  شانس ۲% و ۱۵٪ احتمال کاهش غارت
 • خرگوش ها، شانس ۲% و ۲% فرار

 

انواع کیوتی‌ ها

 

کیوتی های کمیاب

 • جغد، +۳ را به Air Element اضافه می کند.
 • بیگانگان، آنها در هر ۲۴ ساعت ۱ مرحله سریع‌تر برای مبارزات آماده می‌شوند. این Cutieها نسخه محدودی از ۱۰ بیگانه بودند و به طور انحصاری بر روی بلاکچین اتریوم فروخته شدند. آنها یکی از اولین کیوتی‌های منحصر به فردی بودند که در بازی در دسترس قرار گرفتند.
 • اسطوره ای (Mythic)، آنها بسیار خاص هستند و می توانند باعث تولد یک کیوتی جهش یافته شوند. دو Mythic همیشه یک کیوتی جهش یافته به ارمغان می آورند، اگر یک Mythic با یک حیوان معمولی جفت بگیرد، شانس ۵۰٪\۵۰٪ است. این نوع کیوتی‌ها دارای آمار: + ۲۰٪ شانس دریافت آیتم بیشتر، + ۲۰٪ XP بیشتر، +۳ جایزه شکست غول‌ها، می‌باشند.
 • جهش یافته (MUTANT)، جهش یافته ها بیشتر کلکسیونی هستند. آنها از نظر عناصر کاملاً خنثی هستند و از دیدگاه آماری هیچ آمار خاصی ندارند.

 

پرورش کیوتی ها (Breed)

این بخش به بازیکن اجازه می دهد تا با ترکیب دو کیوتی برای ایجاد فرزند، یک کیوتی جدید تولید کند. کیوتی متولد شده، خواص را از هر دو ژن والدین به ارث می برد. هر دو والدین می توانند متعلق به یک بازیکن باشند یا یکی از والدین را می توان از بازار Breeding انتخاب کرد. در هر دو مورد به منظور تولید مثل، بازیکن باید هزینه پرورش اندکی را بپردازد که با هربار تولیدمثل کمی بیشتر می‌شود. هیچ ویژگی جنسیتی در بازی Blockchain Cuties وجود ندارد، بنابراین هر کیوتی می تواند هم مادر و هم پدر باشد.

 

مسابقات بازی بلاکچین کیوتیز

در بازی Blockchain Cuties می‌توانید کیوتی‌های خود را به ماجراجویی بفرستید و با کیوتی‌های دیگر وارد نبرد شوید. با شروع مبارزه به صورت رندوم، یکی در حالت تدافعی قرار می‌گیرد و یکی حمله می‌کند. بدون اهمیت به نتیجه، هر دو طرف تجربه کسب می‌کنند ولی برنده، تجربه بیشتر و شانس برنده شدن آیتم‌های درون بازی را به‌دست می‌آورد.

 

بازار بازی Blockchain Cuties

بازار جایی است که بازیکنان می‌توانند کیوتی‌ها را بخرند یا بفروشند. در نظر داشته باشید که اگر یک Cutie در بلاکچین TRX باشد، نمی‌توان آن را در بلاکچین دیگری به فروش رساند. تعداد زیادی کیوتی برای فروش در مارکت بازی وجود دارند، برای دیدن مارکت پلیس بازی Blockchain Cuties به https://blockchaincuties.com/cuties/sell سر بزنید.

 

بازار بازی Blockchain Cuties

 

فروش Cutie در بازی کریپتو کیوتیز

۲ راه برای فروش یک کیوتی در بازی وجود دارد:

۱- حراج استاتیک

در این نوع حراج بازیکنان می‌توانند Cutie خود را در بازار فهرست کنند و قیمتی را برای کیوتی خود در نظر بگیرند، همچنین هیچ محدودیت زمانی برای مدت زمان حضور در بازار وجود ندارد.

فهرست کردن یا حذف یک Cutie از بازار نیاز به پرداخت کارمزد دارد.

۲- حراج داینامیک

این نوع حراج امکانات بیشتری دارد. در این نوع حراج، بازیکنان می‌توانند Cutie های خود را با قیمت شروع و پایان مشخص، و مدت زمانی برای اتمام حراج فهرست کنند.

 

بازار بازی Blockchain Cuties

 

خرید Cutie در بازی کریپتو کیوتیز

بازار بازی Blockchain Cuties گزینه‌های زیادی برای فیلتر کردن بازیکنان ارائه می‌دهد، تا در هنگام جستجوی Cuties از آنها استفاده کنند. با استفاده از فیلتر بازار بازی، شما می‌توانید از بلاکچین مورد استفاده تا ویژگی های خاص با نوع Cutie، عناصر مشخص شده، سطوح را فیلتر کنید. با انتخاب کیوتی مورد نظر و زدن دکمه «Buy Now» و پرداخت و تایید تراکنش، کیوتی به کیف پول شما منتقل شده و در بازی برای شما نشان داده خواهد شد.

 

خرید Cutie در بازی کریپتو کیوتیز

 

هزینه شروع بازی Blockchain Cuties

در ابتدا یک کیوتی به‌صورت آزمایشی و رایگان به بازیکن تعلق می‌گیرد، که قابلیت شرکت در ۲ مسابقه را دارد. شما همچنین می‌توانید با دیگر کیوتی‌ها عمل تولیدمثل را انجام دهید و با هزینه حدودا ۳ دلار (در زمان نگارش این مقاله)، یک کیوتی جدید بدست بیاورید، در نظر داشته باشید که پس از تولید مثل، کیوتی آزمایشی شما از بین می‌رود.

۵/۵ - (۶ امتیاز)

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

‫۲ نظرها

 1. من این دارم بازی می‌کنم کامل توضیح ندادی چرا ک کارمزد شبکه ترون بالاس باید استیک کرد ک بازی بهت انرژی میده تا از انرژیت کسر میشه یه مشکل دیه این ک شبکه جفت گیری در اتریوم و ایاس و ترون گرون شده پس بهتر بگین هوبی متیک ننو و رز بیان ژنوم ها مشکل ساز دیگر ژن ۰ برای جفت گیری تا بچه یک بشه المنت ها مشکل دیه س پس شما ب درستی توضیح ندادی من اولش ۷۰۰دلار ضرر کردم پس لطفا کاملا توضیح دهید

  1. دوست عزیز بدون شک این مقاله جنبه معرفی و آموزش پایه بازی رو داره و پیشنهاد سرمایه گذاری نبوده. برای سرمایه گذاری در هر بازی بر پایه NFT، فراموش نکنید که تمامی منابع مختلف رو سرچ کنید و تمامی اطلاعات مورد نیاز رو بدست بیارید تا ضرر نکنید. همونطور که میدونید چون این صنعت اویل راه خودش هست، پس سرمایه گذاری در اون بدون اطلاعات کافی، ریسک بالایی داره.
   در آینده تیم ما برنامه ای برای ساخت آموزش ویدیویی بازیهای NFT و بلاکچینی داره، که قاعدتا بهتر و حرفه ای تر در هر ویدیو توضیح داده میشه راجع به بازیها.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا