اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهانمصاحبه

حمایت مالی Blockchain.com از دالاس کابوی NFL

روز چهارشنبه، شرکت Blockchain.com اعلام کرد که قراردادی را با Dallas Cowboys از NFL به عنوان شریک دارایی دیجیتال انحصاری این تیم امضا کرده است. این معامله، Blockchain.com را در معرض دید قرار می‌دهد و این شرکت ارز دیجیتال، فضای باشگاهی خود را در استادیوم AT&T در آرلینگتون، تگزاس خواهد داشت.

 

Blockchain.com به شریک دارایی دیجیتال انحصاری برای دالاس کابوی تبدیل می شود

Blockchain.com به مجموعه بزرگی از شرکت‌های دارایی دیجیتالی می‌پیوندد که ورزش را هدف قرار می‌دهند، زیرا شرکتی که در سال ۲۰۱۱ تأسیس شد، اکنون با Dallas Cowboys از NFL همکاری می‌کند. طبق گزارش‌های دالاس، Blockchain.com به شریک دارایی دیجیتال انحصاری تیم تبدیل خواهد شد. Blockchain.com تعدادی از شرکت های رمزنگاری را دنبال می کند که وارد صنعت ورزش می شوند مانند FTX و Crypto.com.

 

شرکتی که توسط پیتر اسمیت، نیکلاس کری، آنتونی جنکینز و جیم مسینا تأسیس شده است، از تعدادی فرصت حمایت مالی مانند تبلیغات و برندسازی برخوردار خواهد بود. پیتر اسمیت، مدیر عامل Blockchain.com با جری جونز مالک Cowboys در ستاره در Frisco ملاقات کرد تا شراکت جدید را فاش کند.

 

جونز روز چهارشنبه در بیانیه‌ای گفت:

وقتی فرصتی دارید که واقعاً به نوع آینده‌ای که در دنیای دیجیتال دارید بپردازید، من می‌خواستم کابوی‌های دالاس بخشی از آن آینده از هر طریقی که می‌توانیم باشند.

 

اسمیت توضیح داد که شرکت کابوی ها را به دلیل وضعیت تیم انتخاب کرد و طرفداران کابوی برخی از امتیازات ارز دیجیتال را دریافت خواهند کرد. به گفته الکساندرا اسکورس، خبرنگار dallasnews.com، طرفداران کابوی ها می توانند جوایز و تجربه های انحصاری ببرند.

مدیر عامل Blockchain.com در طی این اعلامیه گفت:

در طول همکاری بلندمدت ما، هدف ما همکاری با دالاس کابوی برای کمک به جهان برای درک ارزهای دیجیتال است.

 

علاوه بر این، این شرکت تبلیغاتی را اجرا می‌کند که در آن مشتریان کابوی که ۱۰۰ دلار دارایی دیجیتالی را از Blockchain.com خریداری می‌کنند، ۵۰ دلار پاداش اضافی دریافت می‌کنند. گزارش‌ ایستگاه‌های خبری محلی در دالاس جزئیات زیادی را در مورد مشارکت بین Cowboys و Blockchain.com ارائه می‌کنند، به جز جزئیات مالی. به گفته اسکورز، در The Star در Frisco، پیتر اسمیت و جری جونز به آنچه Blockchain.com برای حمایت مالی پرداخت می کند، توجه نکردند.

در طول سال گذشته، ما رویکرد محتاطانه‌ای را برای حمایت‌ها در پیش گرفته‌ایم، ما می‌خواستیم تنها با چند تیم و کسب‌وکار منتخب شریک شویم که در رده خود، به یکپارچگی و تفکر بلندمدت شهرت دارند. مدیر عامل Blockchain.com در یک پست که در وب سایت شرکت میزبانی شده است، توضیح داد که با کابوی ها، ما همتای خود را پیدا کردیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا