KYC قابل استفاده مجدد مبتنی بر بلاکچین

به گفته فریزر ادوارد، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران شبکه عمومی بی نیاز از مجوز، Cheqd، یکی از موانع اصلی که هنگام تلاش برای انتقال داده‌های ذخیره شده در سرورهای Web2 به Web3 با آن مواجه می‌شود، ایجاد یک مدل درآمدی واضح و مقیاس‌پذیر است. با این حال ادوارد پیشنهاد کرد که غلبه بر این مانع موارد استفاده جدیدی را باز می‌کند که فعالیت‌های اقتصادی در اکوسیستم Web3 را تسهیل می‌کند.

 

بازار داده‌های مورد اعتماد

یکی از بنیانگذاران Cheqd گفت که در دنیای امروزی مبتنی بر داده، اکنون تاکید بیشتری بر دستیابی به داده‌های دقیق و تایید شده است. این تغییر ارزش از آنچه ادوارد داده‌های عمومی را به داده‌های قابل اعتماد برچسب‌گذاری می‌کند، با تقاضای کاربران برای داده‌هایی که قابل حمل و تأیید رمزنگاری هستند مشهود است. به گفته ادوارد، این تقاضا برای داده های مطمئن است که باعث ایجاد چیزی شده است که اکنون به عنوان بازار داده‌های مورد اعتماد شناخته می‌شود.

 

در همین حال، مدیر عامل Cheqd در بقیه پاسخ‌های خود به اصطلاح پارانویای ربات و چگونگی استفاده از یک سیستم شهرت غیرمتمرکز برای مبارزه با ربات‌ها و جعل‌ها اشاره کرد. مدیرعامل همچنین نظرات خود را در مورد KYCهای قابل استفاده مجدد مبتنی بر بلاکچین و همچنین نحوه استفاده از آنها در دنیای واقعی ارائه کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا