اخبار NFTاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

بلیزارد در حال نظرسنجی درباره کریپتو و NFT است

بلیزارد، یک استودیوی بازی سازی و بخشی از شرکت Activision-Blizzard، نظرسنجی برخی از گیمرها را در مورد استفاده از NFT و عناصر ارزهای دیجیتال آغاز کرده است. این نظرسنجی که فقط برای برخی از بازیکنان آن انجام شد، شایعاتی را در مورد احتمال ورود برخی از این عناصر به بازی های خود توسط این شرکت ایجاد کرد. با این حال، Mike Ybarra، رئیس استودیو، این احتمال را رد کرد.

 

Blizzard یک نظرسنجی انتخابی انجام می دهد، شامل NFT و سوژه های بازی برای کسب درآمد می شود

بلیزارد، استودیوی بازی سازی که فرنچایزهایی مانند Starcraft، Warcraft و Overwatch را ایجاد کرده، در حال نظرسنجی از برخی از گیمرها در مورد نظرات آنها در مورد NFT ها و مکانیک های بازی برای کسب درآمد است. به گفته منابعی در رسانه‌های اجتماعی، در این نظرسنجی با بازیکنان در مورد مسائلی که شامل موضوعات رایج‌تر دیگری برای یک شرکت بازی‌سازی، مانند واقعیت افزوده و بازی‌های ابری بود، مشورت شد.

با این حال، بخشی وجود داشت که مستقیماً در مورد نظر و احساسات این کاربران در مورد گنجاندن عناصر NFT و ارزهای دیجیتال در برخی از IP های بازی شرکت سؤال می کرد. در حالی که این نظرسنجی مستقیماً به پیاده سازی این مکانیک ها در هیچ بازی اشاره نکرد، اما نگرانی برخی از گیمرها را در مورد احتمال وجود این مکانیسم در کار ایجاد کرد.

با این حال، رئیس بلیزارد، مایک یابارا، این ایده را رد کرد و اعلام کرد:

هیچ کس NFT انجام نمی دهد.

 

NFT ها در آینده

طرفداران بلیزارد از پاسخ یبارا و نظرسنجی شگفت زده شدند و این وضعیت را غیر منطقی دانستند. با این حال، این نظرسنجی ممکن است مربوط به آینده اکتیویژن بلیزارد پس از خرید تقریباً ۶۹ میلیارد دلاری مایکروسافت در ژانویه باشد.

مالک آینده شرکت، اگر خرید موانع قانونی را برطرف کند، ممکن است علاقه مند باشد که برخی از IP های بلیزارد را برای آزمایش با آنها استفاده کند، که وجود نظرسنجی اکتشافی را توضیح می دهد. با این حال، هنوز هیچ خبر روشنی در مورد منشا این نظرسنجی منتشر نشده است.

 

NFT ها و پدیده های بازی برای کسب درامد، موضوعات داغی در میان گیمرهای فرنچایزهای AAA بوده است که در برابر پذیرش این عناصر در بازی های سنتی مقاومت نشان داده اند. با این حال، برخی از شرکت ها قبلاً آنها را در بخشی از برنامه های تجاری خود گنجانده اند، حتی در شرکت های فعال در این زمینه سرمایه گذاری می کنند.

 

یکی از طرفدارترین شرکت‌های رمزنگاری Ubisoft است که قبلاً بازار NFT خود را به نام Quartz راه‌اندازی کرده است و از Animoca Brands، شرکت پشتیبان The Sandbox، یکی از شناخته‌شده‌ترین پلتفرم‌های مبتنی بر متاورس حمایت کرده است. یوسوکه ماتسودا، رئیس Square Enix نیز حمایت خود را از این نوع ویژگی‌ها اعلام کرده و مزایای آن‌ها را در نامه سال جدید برجسته کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا