تأثیر Blackrock باعث افزایش علاقه بیت کوین می‌شود

در طول ۳۰ روز گذشته، محبوبیت اصطلاح بیت کوین به طور قابل توجهی افزایش یافته است، همانطور که توسط معیارهای Google Trends نشان داده شده است. در ۲۱ ژوئن ۲۰۲۳، عبارت جستجوی بیت کوین به امتیاز ۱۰۰ دست یافت. نکته قابل توجه، کنجکاوی پیرامون اخبار مرتبط با بیت کوین نیز طی ماه گذشته افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است. به ویژه، موضوعاتی مانند صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بلک راک به افزایش علاقه به این موضوع کمک کرده است.

 

بر اساس گزارش گوگل ترندز، Blackrock باعث افزایش بهره بیت کوین می‌شود

در طول ماه گذشته، بیت کوین (BTC) شاهد افزایش قابل توجه ۹ درصدی قیمت خود بوده است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این افزایش علاقه از طریق آمار Google Trends به تصویر کشیده شده است، که نشان‌دهنده رشد قابل توجهی در جستجوهای عبارت بیت کوین است.

 

از ۲۸ ژوئن ۲۰۲۳، داده‌های Google Trends به وضوح افزایش قابل توجهی را در فعالیت جستجو از ۲۸ می ۲۰۲۳ نشان می‌دهد. در آن روز، عبارت جستجوی بیت کوین به امتیاز ۶۱ از ۱۰۰ دست یافت. با این حال، محبوبیت آن شروع به افزایش کرد. در هفته اول ژوئن، به امتیاز چشمگیر ۸۱ رسید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا