نظر مدیر عامل بلک راک درباره وضعیت دلار

مدیر عامل بزرگترین مدیر دارایی جهان، بلک راک، هشدار داده است که ایالات متحده وضعیت ارز ذخیره، دلار آمریکا، را به خطر می‌اندازد. وی خاطرنشان کرد که بحث سقف بدهی، ریسک نکول بدهی ملی و کاهش احتمالی رتبه اعتباری، عوامل بی‌ثبات‌کننده دلار هستند. او همچنین پیش‌بینی کرد که فدرال رزرو حداقل دو بار دیگر نرخ بهره را افزایش خواهد داد.

 

لری فینک در مورد افزایش نرخ و تورم

لری فینک، مدیرعامل بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، دیدگاه خود را در مورد اقتصاد ایالات متحده، افزایش نرخ بهره در آینده و وضعیت ارز ذخیره دلار آمریکا در کنفرانس خدمات مالی دویچه بانک در روز چهارشنبه به اشتراک گذاشت.

 

مدیر اجرایی انتظار دارد فدرال رزرو حداقل دو بار دیگر نرخ بهره را افزایش دهد و تاکید کرد:

کار فدرال رزرو به پایان نرسیده است، تورم هنوز خیلی قوی و خیلی چسبنده است.

 

فینک گفت:

فدرال رزرو باید هوشیارتر باشد و اگرچه اقتصاد انعطاف‌پذیرتر از آن چیزی است که بازار تصور می‌کند، جیب‌هایی از مشکلات مانند بخش املاک تجاری وجود دارد. ماه گذشته، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اشاره کرد که فدرال رزرو ممکن است افزایش نرخ بهره را در این ماه متوقف کند.

 

مدیر اجرایی بلک راک گفت:

من شواهدی از کاهش تورم نمی‌بینم یا شواهدی نمی‌بینم که فرود سختی خواهیم داشت.

 

با این حال، او خطر رکود اقتصادی ایالات متحده را کم اهمیت جلوه داد و خاطرنشان کرد که اگر این رکود اتفاق بیفتد، احتمالاً کم خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا