ETF بیت کوین بلک راک قیمت آن را دو برابر می‌کند

پس از Blackrock، بزرگترین مدیر دارایی در سطح جهان که برای یک صندوق نقدی بیت کوین قابل معامله در بورس (ETF) در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ثبت نام کرده است، ران نیونر، میزبان کریپتو بانتر، طی مصاحبه‌ای با میشل ماکوری، مجری اصلی کیتکو نیوز اظهار داشت، او معتقد است که مدیر دارایی هیچ قصد بدی ندارد. نیونر همچنین نظر خود را مبنی بر اینکه قیمت بیت کوین به طور بالقوه می‌تواند در سال آینده دو برابر شود، بیان کرد و اظهار داشت که این در سمت محافظه‌کارانه است.

 

میزبان کریپتو بانتر، نیونر درباره پرونده ETF بیت کوین Blackrock Spot اظهار نظر صعودی کرد

بسیاری از اعضای جامعه کریپتو درگیر بحث‌هایی در مورد علاقه نهادی به اقتصاد کریپتو شده‌اند که پس از درخواست Blackrock برای ETF بیت کوین، افزایش یافته است.

 

در حالی که این پرونده باعث علاقه سازمانی شده و منجر به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال شده است، گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد این اقدام شرکت ممکن است یک حمله هماهنگ باشد. برخی از افراد تصور می‌کنند که این پرونده به طور عجیبی اندکی پس از موج اولیه اقدامات اجرایی موسوم به Chokepoint 2.0 با هدف قرار دادن نهادهای با نفوذ در صنعت کریپتو رخ داده است.

 

در طی مصاحبه اخیر با میشل ماکوری، مجری اصلی و سردبیر کیتکو نیوز، ران نوینر، مجری برنامه کریپتو بانتر، با وجود شایعات و انتقاداتی که در رسانه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، اعتقاد خود را مبنی بر اینکه قصد بلک راک بدخواهانه نیست، ابراز کرد. برخی از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال جزئیات پرونده ETF بلک راک را مورد بررسی قرار داده اند و به هارد فورک اشاره کرده اند که منجر به این گمانه‌زنی می‌شود که بلک راک می‌تواند کنترل توسعه را در دست بگیرد و شبکه را تقسیم کند. نوینر به ماکوری تاکید کرد که صادقانه بگویم، این نظریه‌ای نیست که من نگران آن هستم.

 

نونر به مجری برنامه اصرار داشت:

این که یک طرف تمام بیت کوینها را داشته باشد یا نه، بیت کوین را متمرکز نمی‌کند. تنها راهی که می‌تواند تغییر کند این است که اکثر ماینرها، بیش از ۵۰ درصد ماینرها در سراسر جهان، موافق باشند که قوانین باید تغییر کنند. صرف نظر از اینکه چه کسی مالک بیت کوین است، استخراج همچنان غیرمتمرکز باقی می‌ماند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا