بلک راک نسبت به رکود بی‌سابقه در سال ۲۰۲۳ هشدار داد

بلک راک، یکی از بزرگترین شرکت‌های مدیریت دارایی در جهان، هشدار داده است که در سال ۲۰۲۳ رکودی متفاوت از سایر رکودهای گذشته اتفاق خواهد افتاد. به عنوان بخشی از گزارش چشم انداز جهانی ۲۰۲۳ که اخیراً منتشر شده است، بلک راک بیان می‌کند که در دنیایی که توسط اقتصاد مبتنی بر عرضه و سطوح بالای تورم تعریف شده است، یک چیز اقتصادی جدید مورد نیاز است.

 

بلک راک رکود و تورم مداوم را پیش‌بینی می‌کند

بلک راک، یک شرکت مدیریت دارایی و سرمایه‌گذاری، پیش‌بینی‌های خود را برای سال آینده ارائه کرده است. این شرکت که تخمین زده می‌شود ۸ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت داشته باشد، دوره‌ای از رکود ناشی از سیاست‌های بانک‌های مرکزی برای کنترل تورم را پیش‌بینی می‌کند. با این حال، طبق گزارش چشم انداز جهانی ۲۰۲۳، این رکود با رکودهای قبلی متفاوت خواهد بود.

 

در این گزارش توضیح داده شده است:

رکود اقتصادی در حالی پیش‌بینی می‌شود که بانک‌های مرکزی در تلاش برای مهار تورم هستند. این برعکس رکودهای گذشته است. به نظر ما سیاست سست در راه کمک به حمایت از دارایی‌های ریسکی نیست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا