فایل‌های Blackrock برای بیت کوین تراست

Blackrock، بزرگترین مدیر دارایی جهان، برای ثبت یک تراست بیت کوین که برخی معتقدند در واقع یک صندوق مبادله شده در مبادلات بیت کوین (ETF) است، ثبت نام کرده است. بلک راک علیرغم تلاش‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای سرکوب پلتفرم‌های کریپتویی ثبت‌نشده و توکن‌های اوراق بهادار، به دنبال راه‌اندازی محصول بیت کوین است. این شرکت مدیریت دارایی همچنین Coinbase، صرافی کریپتویی در فهرست نزدک را که اخیراً توسط SEC به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار متهم شده است، انتخاب کرده است تا به عنوان حافظ bitcoin trust خود عمل کند.

 

فایل‌های Blackrock برای راه‌اندازی یک تراست بیت کوین

بزرگترین مدیر دارایی جهان، بلک راک، روز پنجشنبه علیرغم سرکوب نظارتی مداوم این رگولاتور در بخش ارزهای دیجیتال، درخواست ثبت Ishares Bitcoin Trust را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) داد.

 

طبق پرونده Blackrock:

دارایی‌های تراست عمدتاً از بیت کوین تشکیل شده است که توسط یک متولی به نمایندگی از تراست نگهداری می‌شود. Trust به دنبال بازتاب کلی عملکرد قیمت بیت کوین است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا