نظر مدیر عامل بلک راک درباره تورم

لری فینک، مدیرعامل بلک راک، روز جمعه در مصاحبه‌ای اظهار داشت که پیش‌بینی یک رکود بزرگ در ایالات متحده را ندارد. با این حال، او معتقد است که تورم برای مدت طولانی‌تری چسبنده‌تر خواهد بود. برخلاف هدف ۲ درصدی بانک مرکزی ایالات متحده، فینک پیش‌بینی می‌کند که ما یک طبقه چهارم در تورم خواهیم داشت.

 

مشتریان Blackrock با تداوم نگرانی‌های تورم، ریسک موجود در پرتفوی‌ها را کاهش می‌دهند

لری فینک، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بلک راک، مدیر دارایی با بیش از ۹ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت (AUM)، پیش‌بینی می‌کند که تورم در ایالات متحده برای مدت قابل توجهی ادامه خواهد داشت. فینک روز جمعه با مجریان برنامه Squawk on the Street شبکه CNBC مصاحبه کرد و اظهار داشت که رکود اقتصادی بزرگ در کشور را پیش‌بینی نمی‌کند.

 

فینک به مجریان برنامه گفت:

من انتظار یک رکود بزرگ در ایالات متحده را ندارم. وی همچنین تاکید کرد که محرک‌های مالی قابل توجهی که به کشور تزریق می‌شود باید متعادل شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا