برداشت‌های صرافی Bkex به حالت تعلیق درآمد

Bkex، یک صرافی کریپتویی مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا، برداشت‌های خود را به دلیل این ادعا که وجوه یک کاربر در پولشویی دخیل بوده است به حالت تعلیق درآورده است. به منظور کمک به اجرای قانون در تحقیقات و جمع‌آوری شواهد، Bkex گفت که تصمیم گرفته است فعلاً فعالیت را متوقف کند.

 

پلتفرم ارز دیجیتال مبتنی بر جزایر ویرجین بریتانیا، Bkex، برداشت‌ها را متوقف می‌کند

در ساعت ۷:۵۶ صبح به وقت شرقی در ۲۹ مارس، پلتفرم معاملات ارز دیجیتال Bkex در توییتر منتشر شد و اخبار مهمی در مورد تعلیق برداشت‌ها به اشتراک گذاشت. در اطلاعیه‌ای در روز دوشنبه، Bkex فاش کرد که وجوه یک کاربر با یک حادثه پولشویی مرتبط است. برای تسهیل جمع‌آوری شواهد، صرافی رمزارز به طور موقت تمام برداشت‌ها را متوقف می‌کند و با پلیس همکاری نزدیکی خواهد داشت.

 

جزئیات اعلامیه:

تیم Bkex به طور کامل با تحقیقات نظارتی همکاری خواهد کرد و تمام تلاش خود را برای بازگرداندن عملکرد عادی صرافی انجام خواهد داد. تیم فعالانه با مقامات مربوط برای حل مشکلات فعلی کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که حقوق کاربران ما تا حد ممکن محافظت می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا