Bitwage پرداخت‌های USDC را حذف می‌کند

Bitwage، یک شرکت حقوق و دستمزد ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که پرداخت‌های مبتنی بر USDC را برای ساکنان ایالات متحده حذف می‌کند. Bitwage در ایمیلی که برای مشتریان مستقر در ایالات متحده ارسال شده است، توضیح می‌دهد که حذف دومین استیبل کوین بزرگ با ارزش بازار از پلتفرم خود مربوط به جو نظارتی سخت‌گیرانه‌تر در ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال است.

 

Bitwage پرداخت USDC را در ایالات متحده کاهش می‌دهد

شرکت راه‌حل‌های حقوقی و دستمزد کریپتویی Bitwage اعلام کرده است که USDC را از ارزهای پشتیبانی شده خود برای ساکنان ایالات متحده حذف می‌کند. Bitwage در ایمیلی برای مشتریانی که تحت تأثیر این اقدام قرار گرفته‌اند، اعلام کرد که شرکت این نوع پرداخت را به دلیل جو نظارتی سخت‌گیرانه‌تر در کشور غیرفعال می‌کند.

 

ایمیلی که در ۵ ژوئیه برای مشتریان ارسال شد، به مشتریان توصیه می‌کند از USDC به عنوان وسیله پرداخت استفاده کنند تا آن را از پلتفرم Bitwage حذف کنند. این شرکت توضیح داد که اگر تا ۱۳ ژوئیه USDCها برداشت نشود، مشتریان آسیب‌دیده تمام کیف‌پول‌ها و حساب‌های بانکی خود را روی پلتفرم بازنشانی می‌کنند و آنها را مجبور می‌کند قبل از دریافت چک حقوق بعدی، اطلاعات پرداخت خود را دوباره تنظیم کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا