اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار بیت‌ کویناخبار جهان

شراکت Bitwage با شرکت‌های Edge و Casa

سرویس حقوق و دستمزد ارزهای دیجیتال Bitwage روز دوشنبه اعلام کرد که این شرکت با کیف‌پول‌های ارز دیجیتال Casa و Edge Wallet همکاری می‌کند تا پرداخت حقوق بیت کوین را به مخاطبان اصلی برساند. اکنون کاربران Edge Wallet و Casa می توانند از طریق پیوند عمیق (deep link) یا کد QR به خدمات پلتفرم Bitwage متصل شوند.

 

شرکت Crypto Payroll Bitwage شریک Casa و Edge Wallet است

از زمانی که جان لیندزی و جاناتان چستر، Bitwage را در سال ۲۰۱۴ راه‌اندازی کردند، این شرکت خدمات پرداخت دستمزد بیت کوین (BTC) و ارز دیجیتال را به مردم کشورهای سراسر جهان ارائه کرده است. پس از اعلام این شرکت مبنی بر اینکه مسابقات قهرمانی نهایی مبارزه (UFC) Strawweight Luana Pinheiro به صورت BTC از طریق خدمات حقوق و دستمزد Bitwage دریافت می‌کند، Bitwage اعلام کرد که با شرکت‌های Edge Wallet و Casa همکاری کرده است.

 

قبل از همکاری با Casa و Edge، کاربران Bitwage باید یک آدرس کیف پول ارائه می‌کردند تا بتوانند از خدمات حقوق و دستمزد شرکت استفاده کنند. با این حال، کاربران Casa و Edge Wallet اکنون می‌توانند از یک کد QR یا پیوند عمیق بدون نیاز به مبادله کلید عمومی دستی استفاده کنند، Bitwage در روز دوشنبه این موضوع را توضیح داد. Bitwage معتقد است که این ویژگی یک پیشرفت هیجان انگیز برای مشتریان این شرکت است.

 

جزئیات اعلامیه Bitwage در ۱ اوت:

این مشارکت هیجان‌انگیز است زیرا دسترسی به نسل کاملی از کاربران مبتدی رمزارز را ایجاد می‌کند. در حالی که کاربران باتجربه هنوز توانایی اتصال آدرس از هر کیف پولی را دارند، کاربران جدید این امکان را دارند که تجربه ای دوستانه و ایمن برای پیدا کردن اولین کیف پول خود و اتصال آن به Bitwage داشته باشند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا