Bitvavo ادعا می‌کند که DCG دارای مشکلات نقدینگی است

به گفته یکی از سخنگویان، اگرچه Bitvavo خود دارای وجوهی است که در گروه DCG قفل شده است، اما این مسائل بر مشتریان Bitvavo تأثیر نخواهد گذاشت. از آنجایی که پیامدهای نابودی FTX همچنان در سراسر کریپتو آشکار می‌شود، گفته می‌شود که گروه DCG نیز با مشکلات نقدینگی سروکار دارد و بازپرداخت‌ها را تا زمانی که مشکلات نقدینگی حل نشده است، متوقف کرده اند. گروه DCG، یک سرمایه‌گذار استراتژیک که از ارتباطات خود برای کسب سود در بازار برای مشتریان خود استفاده می‌کند، همچنین خدماتی را به اشخاص ثالث ارائه می‌دهد که می‌توانند دسترسی به شبکه DCG را به سرمایه‌گذاران خرد ارائه دهند.

 

جلوه دومینویی

Bitvavo، یک پلتفرم مبادلات کریپتویی مستقر در هلند، یکی از اشخاص ثالثی است که در حال حاضر در معرض توقف بازپرداخت از DCG قرار دارد. به گفته سخنگوی پلتفرم هلندی، خوشبختانه برای مشتریان Bitvavo، مشکلات DCG بر مشتریان Bitvavo تأثیر نخواهد گذاشت.

 

Bitvavo در بیانیه‌ای که در وبلاگ خود منتشر کرد، به مشتریان مضطرب اطمینان داد که علیرغم معاملات تجاری به ارزش ۲۸۰ میلیون یورو با گروه DCG، صرافی Bitvavo از زمان تأسیس این پلتفرم روی سبز بوده است. در صورتی که مشتری Bitvavo بخواهد از سرمایه‌گذاری خارج شود، می‌توان تمام دارایی‌های قفل شده با DCG را بازپرداخت کرد.

 

وضعیت فعلی DCG هیچ تاثیری بر پلتفرم Bitvavo ندارد. Bitvavo به ارائه خدماتی که مشتریان ما از ما انتظار دارند ادامه خواهد داد. Bitvavo از ابتدای تأسیس خود سودآور بوده است و از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار دارد. Bitvavo برای محافظت از مشتریان خود وارد عمل خواهد شد. بدهی DCG مانعی برای Bitvavo برای انجام این تعهد ایجاد نخواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا