Bittrex از SEC اطلاعیه Wells دریافت کرد

بر اساس گزارش اخیر، صرافی ارزهای دیجیتال Bittrex در ماه مارس اخطاریه ولز را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دریافت کرد که نشان از شکایت احتمالی داد. بخش اجرای SEC، اطلاعیه Wells را قبل از تصمیم Bittrex برای پایان دادن به عملیات خود در ایالات متحده ارسال کرد.

 

فقدان شفافیت مقرراتی در ایالات متحده، عدم اطمینان را برای مبادلات ارزهای دیجیتال افزایش می‌دهد

روز یکشنبه، ۱۶ آپریل ۲۰۲۳، وال استریت ژورنال (WSJ) گزارش داد که صرافی ارزهای دیجیتال Bittrex از شکایت احتمالی و اقدام اجرایی در قالب یک اطلاعیه ولز مطلع شده است.

 

اخطار ولز اساساً نامه‌ای از SEC ایالات متحده است که به فرد یا شرکتی از قصد تنظیم‌کننده برای انجام اقدامات اجرایی علیه آنها اطلاع می‌دهد. این اخطار به گیرنده فرصت پاسخگویی می‌دهد و اغلب منجر به دعوی قضایی نمی‌شود.

 

در آغاز ماه آپریل، Bittrex به مردم اطلاع داد که تصمیم دشواری را برای پایان دادن به عملیات ایالات متحده اتخاذ کرد که از ۳۰ آپریل ۲۰۲۳ اجرایی شد.

 

وکیل عمومی Bittrex، دیوید ماریا، اظهار داشت که اعلان ولز به نقض قوانین حمایت از سرمایه‌گذاران مربوط می‌شود. بر اساس گزارش WSJ توسط Dave Michaels و Mengqi Sun، صرافی Bittrex از سال ۲۰۱۷ توسط SEC تحت بررسی قرار گرفته است و در این مدت، این صرافی احضاریه‌های متعددی از رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده دریافت کرده است. ماریا فاش کرد که این اخطار ادعاهای وکلای SEC را افشا می‌کند که Bittrex بدون ثبت نام در SEC فعالیت‌هایی را به عنوان یک صرافی، دلال و معامله‌گر انجام داده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا