شراکت Bitso با Felix Pago

Bitso، یک صرافی ارز دیجیتال متمرکز بر Latam، با ارائه‌دهنده پرداخت مبتنی بر چت، Felix Pagos، به منظور ارائه حواله‌های یکپارچه واتساپ، همکاری کرده است. هدف از این همکاری، قرار دادن حواله‌های تقریباً فوری مبتنی بر چت در دست کاربران مکزیکی و آمریکایی است که در این صورت ممکن است توسط فناوری کریپتو انجام شوند.

 

Bitso برای تقویت حواله‌های یکپارچه واتساپ Felix Pagos

حواله‌ها یک مورد استفاده بزرگ برای ارزهای دیجیتال بوده است، اما عدم آگاهی نسبی از این ابزارها، پذیرش در این عرصه را کند کرده است. Bitso، یکی از بزرگترین صرافی‌های کریپتویی در Latam، با بیش از شش میلیون کاربر، با Felix Pagos، یک ارائه‌دهنده پرداخت مبتنی بر چت، به منظور تسهیل استفاده از کریپتو برای حواله‌ها با استفاده از واتساپ، شریک شده است.

 

از طریق استفاده از Whatsapp، کاربران Felix Pagos می‌توانند حواله ارسال کنند بدون اینکه بدانند حتی از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند. این امر به چنین حواله‌هایی اجازه می‌دهد تا به مخاطبانی که معمولاً از رمزارزها آگاه نیستند، از جمله افراد مسن دسترسی پیدا کنند. گفته می‌شود که این تراکنش‌ها ۴۵ ثانیه طول می‌کشد تا به لطف باطن Bitso ارسال شوند و تسویه حساب در زمان واقعی را فعال کنند.

 

کارلوس لاورا، رهبر توسعه Bitso Business، اظهار داشت:

با همکاری فلیکس پاگو، نشان می‌دهیم که ارسال حواله‌ها می‌تواند بسیار آسان، ارزان و سریع باشد و ارزهای دیجیتال می‌توانند مستقیماً به مردم منتفع شوند و مشکلات دنیای واقعی آنها را حل کنند.

 

کریدور حواله مکزیک ایالات متحده اهمیت زیادی برای هر دو شرکت دارد، زیرا فقط در ماه اکتبر ۵.۳۶ میلیارد دلار توسط مکزیکی‌های مقیم ایالات متحده ارسال شد. این سرویس تنها در زمان راه‌اندازی برای مکزیکی‌ها در دسترس است، اما Bitso و Felix Pagos قصد دارند این را گسترش دهند. راه پیدا کردن این قابلیت به کشورهای دیگر در Latam در آینده انجام می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا