اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

راه‌اندازی پرداخت‌های QR تعاملی Bitso در آرژانتین

Bitso، یک صرافی ارزهای دیجیتال با تمرکز بر لاتام در مکزیک، ابتکاری را راه‌اندازی کرده است که هدف آن اجازه دادن به آرژانتینی‌ها برای استفاده از رمزنگاری برای خریدهای روزمره خود است. این صرافی پرداخت‌های QR را مستقیماً در برنامه خود معرفی می‌کند که با پلتفرم‌های دیگری که قبلاً از این روش پرداخت در آرژانتین استفاده می‌کنند، قابل تعامل خواهد بود.

 

Bitso به دنبال هدایت پرداخت‌های رمزنگاری در آرژانتین است

Bitso، یکی از بزرگترین صرافی‌های Latam، با بیش از ۵ میلیون مشتری، تمرکز خود را بر پرداخت‌ها در آرژانتین گسترش می‌دهد. این صرافی یکی از اولین سیستم‌های پرداخت QR قابل تعامل در نوع خود را در کشور راه‌اندازی کرده است، به این امید که آرژانتینی‌های بیشتری را برای استفاده از رمزارز به عنوان ابزار پرداخت جذب کند.

 

مشتریان آرژانتینی صرافی می‌توانند از موجودی پزو آرژانتین، استیبل کوین، بیت کوین یا اتر خود برای پرداخت به هر یک از تاجرانی که پرداخت‌های کد QR را فعال کرده اند، استفاده کنند. بسته به ارز، Bitso نرخ‌های مبادله را برای مبادله این ارزهای دیجیتال و تحویل پزو آرژانتین به تاجر مدیریت می‌کند.

 

 

Bitso قصد دارد این ابتکار را به کشورهای دیگر گسترش دهد، اما آرژانتین به دلیل سطح بالای پذیرش پرداخت‌های QR به عنوان اولین کشور انتخاب شد. به گفته این شرکت، ۵۹ درصد از آرژانتینی‌ها از پرداخت‌های QR در سال گذشته استفاده کرده اند، در حالی که این رقم در لاتام ۳۴ درصد است. برای آرژانتین، انتظار می‌رود این اعداد در سال آینده به بیش از ۸۰ درصد برسد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا