اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

Bitso برنامه بازدهی پایدار را راه اندازی می کند

Bitso، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در مکزیک، در حال گسترش دامنه گزینه‌های سرمایه‌گذاری رمزارز خود است. این شرکت اعلام کرده است که از این پس به مشتریان این امکان را می دهد که تنها با نگه داشتن بیت کوین یا استیبل کوین در کیف پول خود، سرمایه کسب کنند. این برنامه که Bitso+ نام دارد، بازده های متفاوتی را بر اساس مقادیر سپرده شده توسط کاربران ارائه می دهد و برای کمک به مشتریان برای مقابله با مشکلات تورم در Latam طراحی شده است.

 

Bitso برنامه بازدهی را برای بیت کوین و استیبل کوین ها معرفی می کند

Bitso، یکی از بزرگ‌ترین تک‌شاخ‌های ارزهای دیجیتال در لاتام، در حال گسترش خدمات خود با ارائه خدمات بازدهی جدید برای مشتریان است. یک برنامه جدید به نام Bitso+، با توجه به ارز دیجیتال و مقادیر موجود در کیف پول صرافی، برنامه های بازدهی متفاوتی را به کاربران ارائه می دهد.

 

این برنامه که قبلاً در دسترس بسیاری از کاربران قرار داشت و اکنون برای همه کاربران باز است، تا ۶ درصد بازدهی برای سپرده بیت کوین و تا ۱۵ درصد در استیبل کوین ارائه می دهد. با این حال، این بستگی به مقداری دارد که کاربر در کیف پول صرافی دارد. به عنوان مثال، برای بیت کوین، بازدهی ۶ درصد برای ۰.۴ بیت کوین اول اعمال می شود و سپس ۳.۵ درصد برای بیت کوین خارج از این محدوده اعمال می شود. به همین ترتیب، اگر استیبل کوین‌های سرمایه‌گذاری شده به بالای ۱۰۰۰ دلار بروند، بازدهی به ۱۰ درصد کاهش می‌یابد و از ۲۰،۰۰۰ دلار به بالا، بازدهی ۷ درصد اعمال می‌شود.

 

دیوید آلوارز، از Bitso+، در مورد اهمیت استیبل کوین‌های مبتنی بر دلار آمریکا در این سیستم برای کاربران اولیه اشاره کرد. آلوارز بیان کرد:

این یک دلار خواهد بود و راه آسان تری برای درک مزایای ارزهای دیجیتال است.

 

هدف گذاری مشتریان آگاه از تورم

کاربران و دارندگان کریپتو اکنون به دنبال گزینه‌های بیشتری هستند تا وجوه خود را از طریق کسب بازدهی به کار ببرند و در عین حال هنوز این وجوه را برای برداشت در دسترس دارند. این امر به ویژه برای کشورهایی مانند آرژانتین و ونزوئلا که در لاتام با تورم بالایی روبرو بوده اند جالب تر است. این همان مخاطبی است که Bitso با این ویژگی جدید به دنبال آن است. دانیل ووگل، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Bitso در این باره اظهار داشت:

تورم در سرتاسر جهان و به ویژه در لاتام همچنان در حال افزایش است، با این ویژگی جدید، تنها با داشتن دارایی در کیف پول Bitso شما، راه جدیدی برای افزایش ثروت شما ارائه می دهیم.

 

صرافی اعلام کرد که ممکن است در آینده ارزهای دیجیتال دیگری به برنامه Bitso+ اضافه شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا