Bitpay برنامه Mastercard Prepaid را متوقف می‌کند

حامیان ارزهای دیجیتال در ایالات متحده با چالش‌های فزاینده‌ای در مورد استفاده از دارایی‌های دیجیتال برای هزینه‌ها روبرو هستند. چندین شرکت کریپتویی در تامین امنیت شرکای بانکی با مشکلاتی مواجه شده اند. این هفته، Bitpay، یکی از بازیگران برجسته در بخش پرداخت‌های کریپتویی، در مورد خاتمه برنامه فعلی Mastercard Prepaid Bitpay خود اعلامیه‌ای صادر کرد. این تصمیم به دنبال پایان همکاری آن با بانک تجاری متروپولیتن است.

 

Bitpay Giant Payment به برنامه Mastercard Prepaid پایان می‌دهد

Bitpay، شرکت پرداخت ارزهای دیجیتال مستقر در آتلانتا، تصمیم گرفته است که برنامه Mastercard Prepaid خود را متوقف کند و این کارت را پس از مهلت تعیین شده برای دارندگان Bitpay Mastercard غیرقابل استفاده می‌کند. صرافی Bitpay با انتشار یک سری توییت‌های آموزنده در ۱۸ می ۲۰۲۳، به دارندگان کارت از طریق ایمیل نیز اطلاع داد. این شرکت با درخواست از کاربران برای خاتمه سریع هرگونه پرداخت مکرر مرتبط با کارت اعتباری، ۱ ژوئن ۲۰۲۳ را به عنوان آخرین روز برای بارگیری کارت تعیین کرده است.

 

ما از زمان اعلام دوره انتقال کوتاه خود برای BitPay Card شاهد برخی موارد بودیم و می‌خواهیم یک چیز را روشن کنیم:

ما کنار نمی‌رویم، فقط کمی برای تغییر بانک و بهبود برنامه کارت وقت می‌گذاریم.

 

Bitpay اعلام کرده است که آخرین روز استفاده از کارت برای ۱۵ ژوئن ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است و پس از آن دیگر کار نخواهد کرد. در ۹ ژانویه ۲۰۲۳، بخش کریپتو اخباری مبنی بر تصمیم بانک متروپولیتن برای توقف مشارکت خود در تلاش‌های مرتبط با دارایی‌های کریپتویی دریافت کرد. در آن زمان، متروپولیتن فاش کرد که به چهار مشتری نهادی فعال مرتبط با دارایی‌های کریپتویی خدمات ارائه می‌دهد که در مجموع تقریباً ۱.۵ درصد از کل درآمد و ۶ درصد از کل سپرده‌ها را تشکیل می‌دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا