نظر مدیر عامل گروه Bitmex درباره سرکوب کریپتو

استفان لوتز، مدیر عامل و مدیر مالی گروه Bitmex، گفت برخلاف ایالات متحده که مقامات در حال سرکوب صنعت کریپتو هستند، مقررات حاکم بر این صنعت در بازارهایی مانند هنگ کنگ، سنگاپور و امارات به وضوح تعریف شده و از نظر تجاری قابل دوام‌تر است.

 

سرکوب استعدادهای درخشان ایالات متحده

لوتز در پاسخ‌های کتبی خود از چارچوب‌های نظارتی مانند آنچه توسط کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ اتخاذ شده است استقبال کرد زیرا استانداردهایی را برای دارایی‌های دیجیتالی ارائه می‌کند که برای این طبقه دارایی در حال رشد بسیار مهم است.

 

با توجه به تأثیر احتمالی روی نوآوری به اصطلاح عملیات Choke Point 2.0 دولت ایالات متحده، مدیر عامل گروه Bitmex با بسیاری از حامیان کریپتویی که استدلال می‌کنند چنین سرکوبی فقط استعدادها را از بین می‌برد، موافق بود. این سرکوب به طور غیرمستقیم به نفع هنگ کنگ بوده و خواهد بود که به گفته لوتز تلاش می‌کند خود را به مرکز صنعت کریپتو در آسیا تبدیل کند. مدیرعامل همچنین به ارائه محصول Bitmex و اینکه چرا صرافی رمزارز خدماتی مانند خدمات وام پرخطر ارائه نمی‌دهد اشاره کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا