اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

دور سرمایه‌گذاری دو میلیون دلاری Bitmama

یک گزارش حاکی از آن است که Bitmama، یک استارت‌آپ بلاکچین مستقر در نیجریه، پس از جمع‌آوری ۱.۶۵ میلیون دلار، دور سرمایه‌گذاری اولیه خود را با ۲ میلیون دلار بسته است. دو شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متمرکز بر آفریقا در این دور سرمایه‌گذاری بودند: Unicorn Growth Capital و Launch Africa.

 

بودجه جدید برای کمک به Bitmama در افزایش موارد استفاده از کریپتو در آفریقا

یک استارت‌آپ بلاکچین مستقر در نیجریه، Bitmama، اخیراً دور سرمایه‌گذاری اولیه خود را با افزایش ۱.۶۵ میلیون دلاری به ۳۵۰,۰۰۰ دلاری که در اکتبر سال گذشته جمع‌آوری کرده بود، با ۲ میلیون دلار بسته است. بر اساس گزارش Techcrunch، دور تأمین مالی توسط دو شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) متمرکز بر آفریقا، یعنی Unicorn Growth Capital و Launch Africa رهبری شد.

 

همچنین سرمایه‌گذاران موجود و جدید مانند Adaverse، Flori Ventures، Tekedia Capital، Greenhouse Capital، ODBA، Five35 Ventures، Chrysalis Capital، Enrich Africa، Thrive Africa و Angellist Ventures در این جمع‌آوری سرمایه شرکت کردند. سرمایه‌گذاران دیگری که در این دور شرکت کردند عبارتند از: رنه راینسبرگ، مارک اولشفسکی و هانی اوگاندی.

 

بر اساس این گزارش، استارت‌آپ بلاکچین از سرمایه‌های جمع‌آوری شده برای تقویت تیم خود و همچنین یکپارچه سازی محصولات خود استفاده خواهد کرد. این سرمایه بیشتر برای کمک به Bitmama در افزایش موارد استفاده از ارزهای دیجیتال در قاره آفریقا استفاده خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا