Bitgo از دستیابی به Prime Trust دست می‌کشد

در ۲۲ ژوئن ۲۰۲۳، Bitgo، یک شرکت دارایی‌های دیجیتال و متولی ارزهای دیجیتال، خاتمه خرید برنامه‌ریزی شده‌اش برای Prime Trust را اعلام کرد. این شرکت در تلاش برای ترسیم مسیری برای آینده پرایم تراست تلاش قابل توجهی را ذکر کرد.

 

Bitgo خرید Prime Trust را لغو کرد

دو هفته قبل، بیتگو قصد خود را برای تصاحب Prime Trust متولی ارزهای دیجیتال مستقر در نوادا از طریق نامه‌ای اعلام کرد. با این حال، Bitgo اکنون خرید را متوقف کرده و با قرارداد Prime Trust ادامه نخواهد داد.

 

بیتگو روز پنجشنبه گفت:

پس از تلاش و کار قابل توجه برای یافتن مسیری رو به جلو با پرایم تراست، بیتگو تصمیم سختی برای پایان دادن به خرید پرایم تراست گرفته است. این تصمیم ساده گرفته نشد و بیتگو به ماموریت ما برای ارائه اعتماد به دارایی‌های دیجیتال متعهد است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا