اقدام Bitgo به خرید Prime Trust

در توسعه اخیر، Bitgo، شرکت اعتماد دارایی‌های دیجیتال (the digital asset trust firm)، افشا کرد که نامه‌ای از قصدش برای به دست آوردن Prime Trust، یک متولی ارزهای دیجیتال مستقر در نوادا، نوشته است. در صورت ادامه خرید، Prime Trust به بخشی جدایی ناپذیر از شبکه شرکت‌های اعتماد تنظیم‌شده Bitgo تبدیل می‌شود.

 

Bitgo نامه‌ای از قصدش برای به دست آوردن Crypto Custodian Prime Trust منتشر کرد

Bitgo گزارش می‌دهد که آنها نامه‌ای را امضا کرده اند که نشان‌دهنده قصد آنها برای به دست آوردن Prime Trust است. این اعلامیه به دنبال صحبت‌های گمانه‌زنی و شایعات متعدد در رسانه‌های اجتماعی است که نشان می‌دهد Prime Trust با مشکلات مالی و ورشکستگی احتمالی دست و پنجه نرم می‌کند. سال گذشته، پرایم تراست پس از آنکه متولی را متهم به بازگرداندن ۱۷ میلیون دلار از دارایی‌های دیجیتال در اوت ۲۰۲۲ کرد، با وام‌دهنده رمزارز منحل‌شده سلسیوس درگیر اختلاف حقوقی شد.

 

در اکتبر ۲۰۲۲، Prime Trust با بازگرداندن ۱۷ میلیون دلار موافقت کرد و اظهار داشت که وجوه را به کیف پولی که توسط سلسیوس تعیین شده است، منتقل می‌کند. قبل از شکایت سلسیوس در ماه اوت، متولی ۱۰۷ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری B بیش از یک ماه قبل در ژوئن تضمین کرده بود. قبل از سری B، دور سری A شرکت Prime Trust در ژوئیه ۲۰۲۱ ۶۵ میلیون دلار جمع‌آوری کرد. با این حال، پس از زمستان کریپتو در سال ۲۰۲۲، دو منبع ناشناس گزارش دادند که Prime Trust یک سوم از کارکنان خود را در اوایل سال ۲۰۲۳ اخراج کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا