BitGo شکایت علیه Galaxy Digital را تأیید کرد!

متولی ارزهای دیجیتال شایعات قبلی مبنی بر اینکه گلکسی دیجیتال را به دادگاه خواهد برد، تایید کرد. BitGo اوایل امروز تایید کرد که علیه شرکت تحت رهبری مایک نووگراتز شکایت کرده است و به دنبال خسارتی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار است. گلکسی دیجیتال اوایل سال جاری قصد داشت BitGo را خریداری کند اما اخیراً از این معامله خارج شد.

 

خسارت ۱۰۰ میلیون دلاری

BitGo در توییتر در تاریخ ۱۳ سپتامبر، شایعات قبلی در مورد این شکایت را تأیید کرد و گفت که این شکایت در ۱۲ سپتامبر ثبت شده است. این شرکت گفته است که بیش از ۱۰۰ میلیون دلار به عنوان خسارت نقض عمدی قرارداد ادغام می‌خواهد. در اوایل آپریل گزارش دادیم که گلکسی دیجیتال قصد دارد متولی ارزهای دیجیتال را به دست‌آورد و قرار بود این معامله تا اکتبر ۲۰۲۲ انجام شود.

 

با این حال، Galaxy Digital قرارداد را در ماه اوت فسخ کرد و ادعا کرد که BitGo در ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده از سال ۲۰۲۱ که با الزامات آن مطابقت دارد، شکست خورده است.

 

بیانیه BitGo به نقل از برایان تیمونز، شریک کوین امانوئل، شرکت حقوقی که نماینده متولی است:

اگرچه BitGo معتقد نیست که این شکایت حاوی اطلاعات محرمانه است، اما در صورتی که گلکسی خلاف این ادعا را داشته باشد و بخواهد قبل از علنی شدن شکایت، برخی از اتهامات را اصلاح کند، این شکایت با مهر و موم در دادگاه سلطنتی ثبت شده است. بر اساس قوانین دادگاه، حتی اگر برخی از اطلاعات اصلاح شود، شکایت باید اندکی پس از ساعت ۵ بعد از ظهر روز پنجشنبه برای عموم قابل دسترسی باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا