Bitget از هوش مصنوعی Martingale رونمایی کرد

در ۷ ژوئن ۲۰۲۳، Bitget، یک پلتفرم مستقر در سیشل برای مشتقات کریپتو و کپی تریدینگ، راه‌اندازی Martingale AI، یک ابزار معاملاتی مبتنی بر هوش مصنوعی را اعلام کرد. این ویژگی جدید به معامله‌گران مبتدی ارز دیجیتال امکان می‌دهد از استراتژی‌های توسعه‌یافته توسط هوش مصنوعی استفاده کنند.

 

ابزاری جدید مبتنی بر هوش مصنوعی برای معامله‌گران رمزارز

هوش مصنوعی (AI) یکی از موضوعات مهم امسال بوده است. روز چهارشنبه، صرافی رمزارز Bitget از راه‌اندازی یک ابزار جدید مبتنی بر هوش مصنوعی برای کمک به معامله‌گران خبر داد. استراتژی هوش مصنوعی Marting با هدف ارائه یک استراتژی سرمایه‌گذاری راحت و پیشرفته که توسط هوش مصنوعی فعال شده است، به معامله‌گران رمزارز تازه‌کار ارائه می‌کند.

 

این استراتژی از الگوهای بازار تاریخی و اطلاعات جامع در مورد رفتار بازار استفاده می‌کند و می‌تواند در هر دو موقعیت بازار نزولی و گاوی از آن استفاده شود. روز چهارشنبه، گریسی چن، مدیر عامل Bitget، اظهار داشت که این شرکت قصد دارد هوش مصنوعی بیشتری را در محصولات خود ادغام کند تا کاربران را توانمند کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا