سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون دلاری Bitget در Fetch.ai

صرافی Bitget در حال استفاده از هوش مصنوعی (AI) است. در ۲۷ آپریل، Bitget اعلام کرد که ۱۰ میلیون دلار برای توسعه اکوسیستم Fetch.ai متعهد شده است. Bitget قصد دارد طیف وسیعی از خدمات را به Fetch.ai ارائه دهد، از جمله مشاوره‌های بازاریابی و جهت گیری‌های استراتژیک. Fetch.ai یک زیرساخت اتوماسیون خدمات ارائه می‌دهد که توسط یک شبکه هوش مصنوعی تغذیه می‌شود. این عوامل مستقل وظایف مختلفی از جمله تجزیه و تحلیل داده‌ها و مدل‌سازی پیچیده مالی را انجام می‌دهند. این اقدام جدیدترین اقدامی است که به رونق هوش مصنوعی مبتنی بر پلتفرم‌هایی مانند ChatGPT متصل شده است.

 

سرمایه‌گذاری بزرگ صرافی Bitget

مدیر عامل Bitget، گریسی چن، اظهار داشت که Fetch.ai در حال حاضر شامل مجموعه‌ای از راه‌حل‌های هوش مصنوعی کاربردی است. این دلیل اصلی است که ما تصمیم گرفته‌ایم از این استارت‌آپ امیدوارکننده حمایت کنیم و با شناسایی افراد دیگری که نیاز به کمک از صندوق اختصاصی خود دارند، به این کار ادامه خواهیم داد.

 

همایون شیخ، بنیانگذار و مدیر عامل Fetch.ai، گفت که فرصت‌های به‌کارگیری بلاکچین در هوش مصنوعی بی حد و حصر است. Fetch.ai از الگوریتم‌های یادگیری ماشین غیرمتمرکز استفاده می‌کند تا راه‌حل‌های نرم‌افزاری نوآورانه مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

 

در ۱۰ آپریل، Bitget یک صندوق سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری را با تمرکز بر سرمایه‌گذاری در وب۳ و پروژه‌های کریپتویی آسیایی اعلام کرد. این شرکت در آن زمان اعلام کرد که هدف تقویت نگرش مثبت نسبت به اقتصاد ارزهای دیجیتال و حمایت از توسعه محیط وب۳ است.

 

براساس داده‌های CoinGecko، صرافی Bitget مستقر در سیشل در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد و در حال حاضر از نظر امتیاز اعتماد در رتبه هشتم قرار دارد. این صرافی ۷۳۵ میلیون دلار حجم مبادلات روزانه را انجام می‌دهد، ۵۴۸ جفت معاملات ارز دیجیتال را ارائه می‌کند و ادعا می‌کند که ۸ میلیون کاربر دارد. توکن اصلی صرافی، BGB، پس از انتشار این خبر، بیش از ۴ درصد افزایش یافت. حرکت اندکی برای توکن Fetch.ai به نام FET که با قیمت ۰.۳۴۷ دلار در حال مبادله بود نیز رخ داده. با این حال، در روز دوشنبه تمامی سود‌ها به دلیل کاهش ۲ درصدی ارزش اقتصاد کریپتو، از بین رفت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا