پلتفرم P2P متمرکز بر Latam صرافی Bitfinex

Bitfinex پلتفرم P2P متمرکز بر Latam راه‌اندازی می‌کند.

 

Bitfinex پلتفرم P2P را در ونزوئلا، آرژانتین و کلمبیا راه‌اندازی کرد

Bitfinex، یک صرافی ارزهای دیجیتال، راه‌اندازی یک پلتفرم همتا به همتا (P2P) را برای مشتریان در ونزوئلا، آرژانتین و کلمبیا اعلام کرد. این پلتفرم به مشتریان اجازه می‌دهد تا با استفاده از گزینه‌های مختلف پرداخت، بیت کوین، usdt، xaut (Tether Gold) و اتریوم، مستقیماً با سایر معامله‌گران معامله کنند.

 

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex اظهار داشت:

با ارائه یک پلتفرم قابل اعتماد و کارآمد برای تجارت توکن P2P، ما به مشتریان خود قدرت می‌دهیم تا با بازار به گونه‌ای تعامل کنند که حداکثر راحتی را بر اساس نیازها و ترجیحات آنها فراهم کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا