مگافارم بیت کوین Bitfarms در آرژانتین

Bitfarms، یک شرکت جهانی استخراج بیت کوین، فعالیت خود را در مزرعه ماینینگ خود در آرژانتین آغاز کرده است. این مزرعه که در ۱۶ سپتامبر راه‌اندازی شد، در حال حاضر ۱۰ مگاوات نیروی ماینینگ در مرحله اول تولید می‌کند و عملیات‌های خود را برای بهره‌برداری کامل در سال آینده گسترش خواهد داد. Bitfarms تخمین می‌زند که ۵۰ مگاوات برای تحقق اهداف ماینینگ شرکت در سال ۲۰۲۳ کمک خواهد کرد.

 

Bitfarms عملیات استخراج را در Megafarm آرژانتین راه‌اندازی کرد

Bitfarms، یک شرکت استخراج بیت کوین در لیست نزدک، عملیات استخراج را در مزرعه بزرگ خود در آرژانتین آغاز کرده است. ساخت این تاسیسات که در اکتبر ۲۰۲۱ آغاز شد، اکنون به نقطه عطفی رسیده است و به آن اجازه می‌دهد تا شروع به کار کند و به شبکه بیت کوین کمک کند.

 

در فاز اول، تاسیسات قادر به تولید ۱۰ مگاوات انرژی برای میزبانی تجهیزات ماینینگ است. این شرکت انتظار دارد که این امکانات در آینده میزبان بسیاری از ماینرها باشد و قدرت ارائه شده خود را پنج برابر کند. در آینده، ۵۰ مگاوات، ۲.۵ اگزاهش در ثانیه (EH/s) به توان استخراج فعلی ارائه شده توسط شرکت اضافه خواهد کرد. تخمین زده می‌شد که ساخت این مزرعه تا سپتامبر گذشته به پایان برسد، اما به دلیل تاخیرهای متعدد، اکنون انتظار می‌رود تا اواسط سال ۲۰۲۳ به طور کامل به بهره‌برداری برسد.

 

با این حال، به گفته این شرکت، این مدرن‌ترین و بزرگترین عملیات ماینینگ پس از تکمیل خواهد بود. Bitfarms قبلاً اعلام کرده بود که میزبان ماینرهای Antminer S19 Pro Hydro در این مرکز خواهد بود، واحدهایی که برای بهره‌وری بهتر، از خنک‌کننده آبی برخوردار هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا