اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

هش‌ریت بیت کوین در ماه دسامبر کاهش می‌یابد

در حالی که قیمت بیت کوین کمتر از هزینه تخمینی تولید بیت کوین بوده است، هش‌ریت شبکه از اواسط نوامبر تا حد زیادی کاهش یافته است. در حال حاضر، مجموع هش‌ریت اختصاص داده شده به شبکه بیت کوین پس از کاهش ۲۰۰ EH/s در شش روز پیش، در امتداد ۲۳۶ اگزاهش در ثانیه (EH/s) است.

 

هش‌ریت بیت کوین کاهش می‌یابد

هفته اول نوامبر ۲۰۲۲ برای قیمت ارزهای دیجیتال وحشیانه بود زیرا سقوط FTX در کل صنعت به شکلی منفی موج زد. قبل از سقوط FTX، بیت کوین بالای منطقه ۲۰ هزار دلار معامله می‌شد و هش‌ریت کل شبکه قبل از ریزش تقریباً ۲۷۰ تا ۲۹۰ اگزاهش در ثانیه (EH/s) بود.

 

یک روز پس از اعلام ورشکستگی FTX، هش‌ریت کل بیت کوین در ۱۲ نوامبر ۲۰۲۲ با یک حرکت انفجاری سریع به ۳۴۷.۱۶ EH/s افزایش یافت. از آن زمان، هش‌ریت در ۲۶ نوامبر به زیر محدوده ۲۰۰ EH/s رسید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

16 − پانزده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا