اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

روند صعودی بعدی بیت کوین در سال ۲۰۲۴ خواهد بود

مدیر عامل مورگان کریک فکر می کند که هالوینگ بیت کوین در سال ۲۰۲۴ به روند صعودی بعدی کریپتو کمک می کند. مارک یوسکو، سرمایه‌گذار آمریکایی و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مورگان کریک، معتقد است که بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ وارد روند صعودی بعدی خود خواهد شد. علاوه بر این، او استدلال کرد که قیمت فعلی رمزارز اولیه بسیار پایین است، زیرا فکر می‌کند ارزش منصفانه آن باید حدود ۳۰,۰۰۰ دلار باشد.

 

زمستان کریپتو

قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ افزایش یافت زیرا در ماه آپریل از ۶۰,۰۰۰ دلار گذشت و در نوامبر با ۶۹,۰۰۰ دلار بالاترین قیمت خود را ثبت کرد. با این حال، از آن زمان اوج، دارایی مسیر خود را معکوس کرد و بیش از ۵۰ درصد از ارزش خود را از دست داد.

 

به دلیل شرایط نامطلوب اقتصاد کلان و بحران های مالی جهانی، بیت کوین در ماه ژوئن به زیر ۱۸ هزار دلار سقوط کرد. در واقع، سه‌ماهه دوم ۲۰۲۲ بدترین عملکرد سه‌ماهه در حدود یک دهه گذشته بود.

 

همه این رویدادهای منفی، همراه با کاهش علاقه سرمایه گذاران، باعث شد تا کارشناسان متعددی در این زمینه اظهار نظر کنند که زمستان کریپتو در سراسر فضا حاکم است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا