مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

بازار صعودی بعدی بیت کوین در راه است

دن مورهد استدلال کرد بیت کوین به مرحله بعدی صعودی خود وارد می‌شود. دن مورهد، مدیر اجرایی Pantera Capital، معتقد است که زمستان کریپتو به زودی به پایان خواهد رسید و قیمت بیت کوین دوباره به سمت بالا خواهد رفت. او همچنین استدلال کرد که برتری دو دارایی بزرگ دیجیتال بر اساس ارزش بازار، BTC و ETH، شروع به محو شدن کرده است و مردم باید به سایر پروژه‌های رمزنگاری که واقعا مهم هستند توجه کنند.

 

رالی بیت کوین در راه است

در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، مدیر ارشد اجرایی و یکی از حامیان مشتاق ارزهای دیجیتال، دن مورهد، اظهار داشت که زمستان جاری ارزهای دیجیتال به زودی پایان می‌یابد و بازار صعودی بعدی را شاهد خواهیم بود.

 

وی یادآور شد:

چنین فراز و نشیب‌هایی طبیعی است و در دهه گذشته بارها اتفاق افتاده است، از جمله کاهش در سال ۲۰۱۸ و رونق متوالی بازار در چند سال آینده.

 

ما سه چرخه بزرگ بازار نزولی را پشت سر گذاشتیم. من در واقع فکر می‌کنم در ماه ژوئن به پایین ترین سطح خود رسیدیم و به بازار صعودی بعدی می‌رویم. ممکن است سخت باشد و ممکن است کمی طول بکشد، اما من فکر می‌کنم که در مرحله بعدی یک رالی هستیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا