اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

هش‌ریت شبکه بیت کوین به ۳۲۱ اگزاهش رسید

بر اساس آمار ۵ اکتبر، کل توان محاسباتی پشتیبان شبکه بیت کوین به بالاترین حد خود به ۳۲۱.۱۵ اگزاهش در ثانیه (EH/s) رسید. درست پس از این رکورد، هش‌ریت شبکه در بعد از ظهر چهارشنبه به ۳۰۳.۸۷ (EH/s) رسید.

 

هش‌ریت بیت کوین به بالاترین حد خود می‌رسد

در روز چهارشنبه، در بلاک ۷۵۷۲۱۴، آمار coinwarz.com نشان می‌دهد که هش‌ریت کل بیت کوین به بالاترین حد خود (ATH) رسیده است. داده‌های قدرت هش شبکه BTC نشان می‌دهد که آخرین ATH در ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ در بلاک ۷۵۳۶۴۷ ثبت شده است، زمانی که به ۳۰۱.۸۷ EH/s رسید.

 

قبل از جهش به بیش از ۳۰۰ اگزاهش، هش‌ریت شبکه در ۸ ژوئن ۲۰۲۲ به ATH قبلی رسید، در بلاک ۷۳۹۹۲۸ و به ۲۹۲.۰۲ EH/s رسید. جدیدترین ATHهای توان محاسباتی کل در بحبوحه زمستان کریپتو انجام می‌شود، زیرا قیمت بیت کوین ۷۰ درصد کمتر از قیمت ATH دارایی کریپتو در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ (۶۹ هزار دلار) است.

 

 

علاوه بر این، افزایش هش‌ریت در زمانی اتفاق افتاده است که سختی استخراج بیت کوین نیز اخیرا به بالاترین حد خود رسیده است. در بلاک ۷۵۳۹۸۴، سختی از ۳۰.۹۷ تریلیون هش به ۳۲.۰۵ تریلیون هش افزایش یافت. در حالی که امروز به ۳۱.۳۶ تریلیون هش کاهش یافته است، انتظار می‌رود در تعدیل بعدی شاهد افزایش ۷.۱۰ درصدی باشیم. اگر این برآورد تعدیل محقق شود، سختی ممکن است در ۱۰ اکتبر ۲۰۲۲ به ۳۳.۵۹ تریلیون هش برسد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا