اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

Halving بیت کوین زودتر از حد انتظار رخ می‌دهد!

هش بیت کوین با وجود قیمت‌های پایین‌تر و سختی‌های اخیر افزایش یافته است. در واقع، بلاک‌ها سریع‌تر از میانگین فاصله بلاک ده دقیقه‌ای کشف می‌شوند و به دلیل این عامل، نصف شدن پاداش شبکه ممکن است زودتر از حد انتظار رخ دهد. در حالی که برخی از شمارنده‌های Halving که به سادگی از میانگین ده دقیقه‌ای استفاده می‌کنند، در ماه می یا آپریل ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌شود، شمارنده‌های Halving که زمان‌های فاصله بلاکی دقیق را اعمال می‌کنند، نشان می‌دهند که رویداد Halving ممکن است در اوایل مارس ۲۰۲۴ رخ دهد.

 

فواصل بلاکی نمایش تاریخ نصف شدن می‌تواند بسیار نزدیکتر از حد انتظار باشد

در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال بر روی The Merge متمرکز شده است، قدرت هش در پشت شبکه بیت کوین بالاتر از حد معمول بوده است که باعث افزایش سرعت فواصل بلاک شده است. در حال حاضر، ۲۴۴.۶۲ اگزاهش در ثانیه (EH/s) به بلاکچین اختصاص داده شده است، و در ۴ سپتامبر ۲۰۲۲، در ۳۰۱.۴۵ EH/s در بلاک ۷۵۲,۵۱۰ به حداکثر سرعت خود رسید.

 

 وقتی زمان‌های بلاک سریع‌تر از میانگین ده دقیقه‌ای باشد و در طول دو هفته منتهی به تغییر سختی به طور مداوم سریع‌تر باقی بماند، تغییر سختی را افزایش می‌دهد!

 

مفهوم هاوینگ در بیت کوین چیست؟

 

این همان چیزی است که در ۳۱ اوت اتفاق افتاد، زمانی که شبکه بیت کوین دومین افزایش سختی را در سال ۲۰۲۲ منتشر کرد. افزایش سختی سرعت ماینرها را کاهش نداد و تغییر سختی بعدی که در ۱۵ سپتامبر پیش‌بینی می‌شود، دوباره بیش از ۳ درصد افزایش خواهد یافت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا