بیت کوین با ورودی هفتگی ۱۰۴ میلیون دلاری

بیت کوین به روند صعودی خود ادامه داد زیرا ورودی محصولات مدیریت دارایی دیجیتال در هفته گذشته به ۱۱۴ میلیون دلار رسید. طبق آخرین داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط CoinShares، طبقه دارایی گسترده‌تر، یک جریان ورودی ۴ هفته‌ای را به ثبت رسانده است که اکنون بالغ بر ۳۴۵ میلیون دلار است. در این فرآیند، بازار جریان خروجی ۶ هفته‌ای قبلی را که در مجموع ۴۰۸ میلیون دلار بود، به طور کامل اصلاح کرده است.

 

بیت کوین در خط مقدم

تنها تمرکز سرمایه‌گذاران روی بیت کوین بود، همانطور که از ورودی ۱۰۴ میلیون دلاری آن مشهود است. احساسات بهبود یافته با حجم پایین بازار همراه بود. CoinShares از فرار به سوی ایمنی توسط سرمایه‌گذارانی که از وضعیت فعلی مالی سنتی می‌ترسند، استناد کرد.

 

با این حال، این گزارش استدلال می‌کند که نظرات همچنان تقسیم شده‌اند، زیرا شورت بیت کوین هفته گذشته نیز شاهد ورود قابل توجهی به ارزش ۱۴.۶ میلیون دلار بود.

 

از سوی دیگر، آلت‌کوین‌ها علیرغم راه‌اندازی موفقیت آمیز ارتقاء Shapella اتریوم، فعالیت کمی از خود نشان دادند. جریان ورودی اتر در هفته گذشته به ۰.۳ میلیون دلار محدود شد. روند مشابهی در لایت کوین مشاهده شد که ۰.۲ میلیون دلار ورودی را ثبت کرد. در همین دوره، ADA و XRP هر کدام ۰.۱ میلیون دلار ورودی داشتند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا