انتقال ۲۰۰۰ BTC توسط نهنگ‌های بیت کوین در پنج روز

انتقال ۲۰۰۰ BTC توسط نهنگ‌های بیت کوین در پنج روز اخیر. نهنگ‌های بیت کوین در پنج روز نزدیک به ۶۰ میلیون دلار جابه جا کردند.

 

انتقال ۲۰۰۰ بیت کوین BTC

بیش از ۲۰۰۰ بیت کوین پس از سال‌ها عدم فعالیت در حال حرکت هستند. تعدادی از سرمایه گذاران بزرگ که میلیون‌ها دلار در بیت کوین نگهداری می‌کردند، هفته گذشته پس از سال‌ها خواب، دارایی‌های خود را جابه جا کردند. در ۲۰ ژوئیه، دو کیف پول از سال ۲۰۱۱ که هر کدام دارای ۱۰ بیت کوین (به ارزش حدودی ۲۹۲۷۶۷ دلار) بودند، دارایی‌های خود را به مکان‌های جدید منتقل کردند. روز بعد، کیف پولی حاوی ۵ بیت کوین (۱۴۶۳۸۳ دلار) پس از ۱۲ سال عدم فعالیت، تکان خورد.

سپس، ۱۰۳۷ BTC پس از این‌که صاحب آن برای اولین بار از سال ۲۰۱۲ آن را در یک کیف پول جدید قرار داد، نقل مکان کرد. قیمت این ارز دیجیتال در آن زمان ۴.۹۲ دلار به ازای هر کوین بود. سرانجام، در ۲۴ جولای، یک کیف پول از سال ۲۰۱۰، ۵۰ بیت کوین سنگین یا ۱.۴ میلیون دلار را جابه جا کرد. نهنگ‌های بیت کوین سرمایه گذارانی هستند که مقادیر زیادی بیت کوین (حداقل ۱۰۰۰ بیت کوین) را انباشته می‌کنند و سال‌ها به آن دست نمی‌زنند و در نتیجه سودهای نجومی دارند.

چنین سرمایه‌گذارانی نسبت به معامله‌گرانی که بیت‌کوین را در مدت کوتاهی خرید و فروش می‌کنند، موفق‌تر هستند. این دارایی در کوتاه‌مدت بی‌ثبات است، اما در ۱۰ سال گذشته از زیر ۹۵ دلار به ازای هر کوین به ۲۹۲۰۳ دلار رسیده است. نهنگ‌ها قطعا امسال در حرکت بوده‌اند. شرکت داده‌های بلاکچین Glassnode در گزارشی روز دوشنبه گفت که “در ماه‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. تعدادی از نهنگ‌ها دارایی‌های خود را به صرافی‌ها منتقل کرده‌اند که معمولا بهترین راه برای پول نقد یا انتقال دارایی‌ها به سایر دیجیتال است.

منبع: decrypt

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا