نهنگ بیت کوین پس از ۱۱ سال بیدار شد!

در اقدامی غیرمنتظره، یک نهنگ بیت کوین (BTC) که بیش از ۱۱ سال بود به وجوه حساب خود دست نزده بود، ناگهان با تراکنش‌های ۱۰۳۷.۴۲ بیت کوین به ارزش بیش از ۳۷.۸ میلیون دلار به آدرس های جدید حساب خود را بیدار کرد.

 

۷۴۰,۰۰۰ درصد سود برای نهنگ بیت کوین

زمانی که قیمت بیت کوین حدود ۴.۹۲ دلار برای هر توکن بود این خرید انجام شده است. با در نظر گرفتن این قیمت، وجوه این نهنگ در زمان دریافت بیش از ۵,۱۰۷ دلار ارزش داشت، به این معنی که این جا به جایی ممکن است بیش از ۷۴۰,۰۰۰ درصد برای او سود داشته باشد.

نهنگ خفته بیت کوین (BTC)

منبع: cryptoglobe

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا