تحلیل بیت‌کوین، پایان نزول فرا رسیده است؟۶ تیر ۱۴۰۱

هفته‌ای دیگر با تحلیل بیت‌کوین. در تحلیل هفته گذشته دیدیم که بیت کوین به سطح کلیدی ۲۰ هزار دلار رسیده بود و حتی با یک کندل تا قیمت ۱۷۵۰۰ نیز نزول کرد. انتظار داشتیم ۲۰ هزار دلار فعلا از قیمت حمایت کند که در هفته گذشته همین اتفاق نیز اوفتاد. هم‌‍اکنون بیت کوین در قیمت بالای ۲۱ هزار دلار در حال معامله است و گویا گاو‌های بازار قصد حمایت از بیت کوین در محدوده قیمتی ۲۰ هزار دلار را دارند.

 

نمای روزانه بیت کوین
نمای روزانه بیت کوین

 

در تصویر حمایت بیت کوین را می‌توان دید. با وجود اینکه سطح ۲۰ هزار دلار به سمت پایین شکسته شد، اما خریداران سریعا وارد میدان شده و سطح ۲۰ هزار را پس گرفتند. انتظار داریم در هفته جاری، قیمت به صعود خود ادامه بده تا سطوح ۲۲ هزار و ۲۴ هزار دلار را پس بگیرد. 

با وجود اینکه انتظار صعود داریم اما این به معنی شروع یک روند صعودی بلند مدت نیست! بلکه یک اصلاح قیمتی کوتاه مدتی است. حرکت خنثی بیت کوین بین محدوده ۲۰ هزار دلار تا ۲۴-۲۵ منطقی‌ترین سناریو پیش روی بیت کوین است. البته بیت کوین هیچ وقت یک دارایی منطقی نبوده است.

صعود RSI و حرکت آن به سمت محدوده ۵۰ نیز حائز اهمیت است. احتمال عبور از سطح ۵۰ برای بیت کوین پایین است. احتاملا مدتی RSI بین دو سطح ۳۰ و ۵۰ نوسان کند تا بیت کوین فنر قیمتی خود را جمع‌کند.

داده‌های آنچین نشان از نزدیک شدن به کف قیمتی بیت کوین و تمایل خریداران به خرید بیت کوین می‌دهند.

  • اگر دیدگاه بلند مدت به خرید بیت کوین دارید، این قیمت‌ها برای سرمایه‌گذاری ارزنده هستند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا