تحلیل بیت کوین، در انتظار ۳۲۰۰۰ دلار، ۶ تیر ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته دوم تیر ۱۴۰۲ نشان از حرکت به سمت هدف ۳۲۰۰۰ دلار دارد. در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز و تحلیل بیت کوین با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین در هفته پیش رو نشان از حرکت به سمت ۳۲۰۰۰ دلار حکایت دارد. هفته گذشته لیدر مارکت توانست به خوبی خود تا بازیابی کند و پس از آغاز حرکت از ۲۴۸۰۰ دلار روند صعودی را ادامه داد و کندل هفته پیش در ناحیه ۳۰۴۶۰ دلار بسته شد. حال در هفته جاری باید منتظر ادامه روند و حتی اصلاح ۵۰ درصدی کندل هفته پیش نیز از دیگر گزینه‌های روی میز بیت کوین است.

در روند اصلاحی بیت کوین اجازه دارد ۵۰ درصد کندل هفته پیش را اصلاح کند، در این شرایط می‌توان انتظار داشت، قیمت تا ۲۸۸۴۰ دلار نیز اصلاحی را داشته باشد و سپس به سمت اهداف بالاتر حرکت کند. در صورتی که این ناحیه از دست برود، این هفته می‌تواند حتی ۲۸۲۳۰ دلار را نیز لمس کند. پس گزینه اصلاحی همچنان روی میز است. هر چند گزینه‌های صعودی همچنان قوی‌تر هستند.

تحلیل بیت کوین 5 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

در روند صعودی بیت کوین باید ابتدا از پس ۳۰۶۰۰ دلار بر بیاید. سپس باید ۳۱۰۰۰ دلار را از بین ببرد و به سمت ۳۲۰۰۰ دلار حرکت خود را آغاز کند. در این شرایط می‌توان انتظار حرکت صعودی را از بیت کوین تا حوالی ۳۲۸۰۰ دلار را داشته باشیم. پس این ناحیه ۳۱۰۰۰ دلار شکسته نشود، نمی‌توان انتظار حرکت صعودی را از بیت کوین داشت.

در حال حاضر مقاومت ۳۱۰۰۰ دلار تا ۳۲۸۰۰ دلار بسیار حائز اهمیت است. در شرایطی که از این دو مقاومت مهم و حساس در طول هفته عبور کنیم و شاهد بسته شدن کندل‌های قوی در تایم فریم روزانه بودیم، آن وقت می‌توان انتظار داشت که بیت کوین روند حرکتی صعودی خود را ادامه دهد و به نقطه حساس و مهم ۳۵۵۵۵ دلار برسد که این نقطه پیوت اصلی مرز بین برگشت به کف و یا حرکت تا ۴۵۰۰۰ دلار را حداقل نشان می‌دهد.

اما در این مسیر طبق سناریوهایی که از زمستان پارسال تا به حال حرکت بیت کوین را پیش بینی کرده بودیم، واکنش به ۳۲۰۰۰ دلار و ریزش از این ناحیه به صورت ۳ موجی نیز یکی از گزینه‌هایی است که در حالا در باید منتظر عملی شدن آن‌ها باشیم.

تحلیل‌ بیت کوین فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا