تحلیل بیت کوین، دفاع نسبتی خریداران، ۴ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بیت کوین که رهبر اصلی بازار رمز‌ارز‌ها است، هم‌اکنون به مهم‌ترین سطح حمایت کلیدی خود رسیده است. واکنش به این سطح سرنوشت بیت کوین را مشخص خواهد کرد. اگر خرس‌ها بتوانند این حمایت را بشکنند، بیت کوین با افزایش فشار فروش و ریزش‌های بیشتری مواجه خواهد شد. اما حفظ این سطح می‌تواند کمی اوضاع بازار ارز‌های دیجیتال را آرام‌تر کند. هم‌اکنون قیمت بیت کوین در حدود ۱۸۸۰۰ دلار معامله می‌شود. برای مطالعه جزئیات بیشتر از تحلیل بیت کوین، همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

همانطور که در مقدمه گفتیم، حفظ سطح کنونی بسیار حائز اهمیت است. این سطح می‌تواند امید‌ها را به بیت کوین برگرداند یا اینکه یک اغمای بزرگتری را وارد بازار ارز دیجیتال کند. در صورت شکست سطح بیت کوین می‌تواند تا سطوح ۱۵ هزار دلار و سپس ۱۲ هزار دلار ریزش کند. این ریزش قطعا بازار رمز‌ارز‌ها را وارد فصل جدید و طولانی‌تری از زمستان خواهد کرد.

اما اگر گاو‌‎ها به حمایت از بیت کوین اقدام کنند و سطح کنونی حفظ شود. می‌توان به یک آرامش نسبی در بازار امیدوار شد. در این صورت بیت کوین می‌تواند کمی خود را ریکاوری کند و تا سطوح ۲۲ و ۲۵ هزار دلار صعود کند.

 

تحلیل بیت کوین
تحلیل بیت کوین

 

اندیکاتور RSI اما مامنتومی کاملا نزولی دارد. این اندیکاتور در تایم فریم روزانه به نشان‌گر قدرت بیشتر خرس‌ها است. نزول و تثبیت RSI زیر سطح ۵۰ می‌تواند به نزول بیشتر بیت کوین کمک کند. با این حال تا زمانی که سطح ۱۸۵۰۰ دلار پا برجاست هم‌چنان احتمال حمایت شدن قیمت وجود دارد.

 

  • اگر قصد خرید بیت کوین را دارید، می‌توانید با رعایت مدیریت سرمایه و استراتژی خرید پله‌ای، در نقطه فعلی یک پله خرید کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا