تحلیل هفتگی بیت کوین (Bitcoin) ۲ خرداد ۱۴۰۱

همانطور که در تحلیل هفته گذشته گفته شد بیت کوین به کلیدی‌ترین سطح قیمتی خود رسیده است. واکنش قیمت به این سطح نشان دهنده روند آینده بازار است. چیزی در حدود ۱۰ روز است که قیمت در حال مبارزه با سطح ۳۰ هزار دلار است. در تاکنون حمایت ۳۰ هزار دلار پیروز جنگ بوده و  موفق به حفظ قیمت شده است. با این حال هنوز به قطعیت نمی‌توان گفت بازار به سمت صعود حرکت کند.

 

تایم فریم روزانه بیت کوین
تایم فریم روزانه بیت کوین

 

در صورت پیروزی خریداران، بیت کوین می‌تواند وارد مدار صعودی شود. حتی اگر این صعود یک روند بلند مدت نباشد، حداقل تا مقاومت ۳۸ هزار دلار می‌تواند صعود کند. اما در صورتی که حمایت موفق به حفظ قیمت نشود قیمت می‌تواند یک روند نزولی جدید تا قیمت‌های پایین‌تر را شروع کند.

 

  • مقاومت کلیدی ۳۸ هزار دلار
  • حمایت کلیدی ۳۰، ۲۵، ۲۰ هزار دلار

 

تحلیل هفتگی بیت کوین
تحلیل هفتگی بیت کوین

 

در تایم فریم هفتگی، کانال صعودی بیت کوین بهتر دیده می‌شود، هم‌اکنون بیت کوین به کف کانال رسیده و کمی از قدرت نزول خود کاسته است. خروج قیمت از کف کانال منجر به شروع روند نزولی جدیدی خواهد شد و حفظ کانال به رشد بیت کوین خواهد انجامید.

میانگین متحرک ۲۰۰ دوره‌ای در تایم فریم هفتگی که حمایت بسیار قدرتمندی است هم‌اکنون در فیمت ۲۲ هزار دلار قرار دارد. میانگین متحرک خاصیت جذابه داشته و قیمت را به سمت خود می‌کشد اما رسیدن قیمت به مووینگ ۲۰۰ دوره‌ای می‌تواند با حرکت ساید بیتکوین و بالا رفتن مووینگ اتفاق بیوفتد.

 

  • هم‌اکنون بیت کوین به قیمت‌های ارزنده‌ای رسیده است. قطعا در بلند مدت ارزش بیت کوین بیشتر از این قیمت‌ها خواهد بود. در صورتی که قصد سرمایه‌گذاری در بیت کوین را دارید به صورت پله‌ای در ریزش‌‍‌ها می‌توانید خرید کنید.
  • مدیریت سرمایه اصل ماندگاری در بازار است، تنها مدیریت سرمایه می‌تواند سود‌دهی شمارا تضمین کند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا