تحلیل بیت‌ کوینتحلیل

تحلیل بیت کوین، افزایش فشار فروش، ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

بیت کوین هفته جدید با ریزش شروع کرده در حال رسیدن به کف‌های جدید است. این ارز دیجیتال که در تلاش برای تثبیت بالایت ۲۰ هزار دلار بود با شکست مواجه شد. کندل‌های قرمز پر قدرتی به وجود آمده و بیت کوین به کف مهمی رسانده‌اند. اگر بیت کوین سطح ۱۸۰۰۰ را از دست دهد فشار فروش به واسطه ترس در بازار افزایش خواهد یافت و بیت کوین می‌تواند سطوح پایین‌تری را به خود ببیند. هم‌اکنون قیمت بیت کوین در حدود ۱۸۴۷۰ است. با ادامه تحلیل بیت کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

همانطور که در تحلیل بیت کوین مشاهده می‌کنید، ریزش‌ها یه یکباره قدرت گرفته و با شدت در حال ادامه است. سطح ۱۸۰۰۰ تایین کننده سرنوشت بیت کوین خواهد بود، تثبیت یا ادامه ریزش حتی تا ۱۲ هزار دلار؟ با توجه به قدرت نزولی فعلی احتمال شکست این حمایت بالاست! با این حال احتمال اینکه هرلحظه گاو‌ها از راه برسند و از بیت کوین حمایت کنند نیز وجود دارد.

 

تحلیل بیت کوین
تحلیل بیت کوین

 

اگر بیت کوین حمایت را حفظ کند، مقاومت‌های صعودی آن در قیمت‌های ۱۹ هزار دلار و ۲۱ هزاردلار قرار دارد. اما اگر این سطح بشکند، به‌ترتیب ۱۷ هزار دلار، ۱۵ هزاردلار و درنهایت ۱۲ هزاردلار سطوح حمایتی بیت کوین هستند.

اندیکاتور RSI اما در حال تشکیل یک واگرایی در کف قیمت است. اگر هنوز به‌طور کامل تشکیل نشده است. اما در صورت وقوع واگرایی احتمال اینکه این حمایت از ریزش بیشتر جلو‌گیری کند بالا خواهد رفت. قیمت در حال ثبت کف پایین‌تر اما RSI کف بالاتر تشکیل داده است.

 

  • در این مواقع بهتر این معاملات هیجانی انجام ندهید،  صبرکنید بازار خود را تثبیت کند. تا زمانی که حمایت ۱۸ هزاردلار پابرجاست احتمال پایان ریزش‌ها وجود دارد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا