تحلیل بیت کوین، ورود گاو‌ها به بازار، ۲۸ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بیت کوین، چیزی در حدود یک ماه است که در کانال خنثی ۱۹ تا ۲۱ هزار دلار در نوسان است. اما دیروز در تاریخ دو شنبه ۲۷ تیر ماه، بالاخره پس از حدود یک ماه نوسان سرو کله گاو‌ها پیدا شد و بیت کوین به بالای سطح ۲۲ هزار دلار رساندند. در تحلیل بیت کوین، شکست مقاومت و خروج از این کانال ساید یکی از نشانه‌های امیدوار کننده نسبت به روند آینده است.

 

نمودار روزانه بیت کوین
نمودار روزانه بیت کوین

 

در تصویر ۲ سناریو احتمالی بیت کوین به تصویر کشیده شده است. هر دو سناریو به یک اندازه محتمل است و آگاهی از آنها می‌تواند جهت آمادگی معامله‌گر بسیار مفید باشد. در سناریو صورتی رنگ، بیت کوین ممکن است تا میدلاین کانال نزولی به رشد خود ادامه دهد، سپس پس از برخورد اصلاح کرده و وارد فاز تراکمی شود. پس از وقوع تراکم احتمال صعود تا سقف کانال نزولی نیز وجود دارد.

سناریو سفید رنگ که خوشبینانه‌ترین سناریو  فعلی است، احتمال رشد مستقیم بیت کوین تا سقف کانال نزولی را نشان‌می‌دهد. وقوع این سناریو در صورتی امکان‌پذیر است که گاو‌ها پا پس نکشیده و موفق به شکست مقاومت میدلاین کانال شوند. در این صورت بیت کوین یک موقعیت خروج موقت برای معامله‌گران پدید خواهد آورد.

اندیکاتور RSI اوضاع خوبی داشته و از مامنتوم صعودی صحبت می‌کند. تشکیل روند صعودی و نفوذ به سطح بالای ۵۰ می‌تواند به صعود فعلی قیمت کمک قابل توجهی بکند.

  • در حال حاضر بیت کوین در موقعیت معامله قرار ندارد، انتظار رشد بیشتر قیمت تا حداقل تا ۲۳۵۰۰ را داریم.

حمایت‌ها و مقاومت‌های بیت کوین نیز در قیمت‌های زیر قرار دارند.

حمایت: محدوده ۱۹۷۰۰ تا ۱۹۰۰۰ هزار دلار

مقاومت‌ها: میدلاین ۲۳۵۰۰ و مقاومت استاتیک ۲۹۵۰۰

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا