تحلیل بیت کوین، ریزش برای خرید، ۲۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته آخر تیر ۱۴۰۲ نشان از افزایش فشار فروش در نواحی ۳۰۰۰۰ دلار دارد. در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز و تحلیل بیت کوین با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین نشان می‌دهد، افزایش قیمت بیت کوین بالای ۳۰۰۰۰ دلار هنوز تثبیت نشده است. در این شرایط با عدم افزایش قیمت در این ناحیه، فشار فروش افزایش یافته است. پس باید منتظر ریزش و اصلاح بیشتر قیمت باشیم. در این شرایط اگر بیت کوین بتواند ۳۰۵۰۰ دلار را به سمت بالا بشکند، می‌تواند افزایش را تا ۳۱۲۰۰ دلار تجربه کند و در صورتی که بالای این ناحیه حرکتی را مشاهده نکنیم، آن وقت انتظار ریزش بیشتری را از این ارز دیجیتال داریم. در صورت عبور از این ناحیه مقاومتی می‌توان ۳۲۵۰۰ دلار را دید.

تحلیل بیت کوین هفتگی 27 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

بیت کوین اگر ۳۰۰۰۰ دلار را از دست دهد، می‌تواند تا ۲۹۷۵۰ دلار ریزش را تجربه کند. سپس حمایت بعدی ۲۹۲۵۰ دلار است که با از دست رفتن این ناحیه حمایتی، ریزش قیمت بیت کوین می‌تواند تا نواحی ۲۸۸۰۰ دلار و ۲۸۲۰۰ دلار ادامه پیدا کند. در نهایت ۲۷۵۰۰ دلار اگر از دست رفت، روند صعودی از دست خواهد رفت.

تحلیل‌ بیت کوین فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا