تحلیل بیت کوین، قدرت دوباره خرس‌ها ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین در بامداد ۲۳ خرداد. بلاخره بیت کوین تصمیم به حرکت و خروج از بازه رنج ۱ ماهه خود گرفت. اما در این حرکت بیت کوین نزول را به صعودی ترجیح داد. هم‌اکنون بیت کوین در محدوده ۲۵ هزار دلار معامله می‌شود و چیزی در حدود ۶۸ درصد از سقف تاریخی خود ریزش کرده است.

 

تحلیل تایم فریم روزانه بیت کوین
تحلیل تایم فریم روزانه بیت کوین

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، بیت کوین مهم‌ترین کانال صعودی خود که از کف‌ترین قیمت چند سال اخیر با آن همراه بوده را شکست و به سمت حمایت کلیدی بعدی که قیمت ۲۰.۰۰۰ دلار است در حرکت است. شکست این کانال امیدها را برای بازار صعودی زود هنگام از بین برد. ممکن است قیمت ۲۰.۰۰۰ دلار کف‌ترین محدوده بیت کوین باشد اما پس از تثبیت در آن منطقه بیت کوین نیازمند یک نفس‌گیری دوباره و کف‌سازی طولانی مدت خواهد بود.

اندیکاتور RSI یک واگرایی معتبر از کف قیمت تشکیل داده است. این واگرایی نشانه مثبتی است، اما تا زمان بروز نشانه‌های پرایس اکشنی نمی‌توان به آن اتکا کرد.

همچنان انتظار پول بک به سمت خط روند از دست رفته وجود دارد، تثبیت پول بک زیر خط روند نشانه تایید اعتبار شکست است. در صورت تایید، هدف بیت کوین ۲۰.۰۰۰ دلار خواهد بود که به احتمال بسیار بالا کف واقعی بیت کوین خواهد بود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا