تحلیل بیت‌ کوینتحلیل

تحلیل بیت کوین، پایان روند نزولی؟ ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال بیت کوین، پس از ریزش هفته گذشته، به یک باره با حرکتی صعودی و قدرتمند همراه شد. پس از اینکه سطح ۱۸۵۰۰ را لمس کرد گاو‌ها وارد میدان شده و بازی را عوض کردند. می‌توان گفت انتظار این حرکت صعودی پایین بود. حال بیت کوین باری دیگر سبز شده و به سمت ۲۵ هزار دلار در حرکت است. باید دید خرس‌های می‌توانند از این سطح دفاع کنند یا بیت کوین به سمت ۳۰ هزار دلار حرکت می‌کند؟ هم‌اکنون قیمت بیت کوین در حدود ۲۲۲۰۰ دلار بوده و از کف چند روز گذشته خود ۲۰ درصد رشد کرده است. برای مطالعه جزئیات بیشتر از تحلیل بیت کوین، همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

همانطور که گفتیم، این حرکت غیرمنتظره صعودی، خرس‌ها را قافل گیر کرده و می‌تواند تا ۲۵ هزار دلار ادامه داشته باشد. در حال حاضر زود است تا بخواهیم در مورد واکنش آن سطح صحبت کنیم، اما اگر بیت کوین موفق به شکست ۲۵ هزار دلار شود، می‌تواند صعودی خود را تا ۳۰ هزار دلار ادامه دهد.

 

نمودار روزانه بیت کوین
نمودار روزانه بیت کوین

 

در حال حاضر مقاومت‌های اصلی بیت کوین، میانگین متحرکت ۱۰۰ روزه و سطح استاتیک ۲۵ هزار دلار است. هر کدام از این سطوح قدرت برگرداندن قیمت را در خود دارند. اما در کمترین حاکت انتظار رشد تا میانگین متحرک که فعلا قیمت ۲۳۷۰۰ دلار را نشان می‌دهد داریم.

در صورت ریزش نیز اولین حمایت بیت کوین میدلاین کانال نزولی و حمایت ۱۹ هزار دلار است.

اندیکاتور RSI نیز باری دیگر صعودی شده و به بالای محدوده ۵۰ نفوذ کرده است. این صعود با افزایش مامنتوم صعودی همراه شده است. اگر RSI خود را در این محدوده حفظ کند، احتمال صعود بیشتر خواهد بود.

 

  • در حال حاضر بازار در یک بی ثابتی حرکت می‌کند، در این روز‌ها پیش‌بینی کمی سخت است، پس بهتر است فعلا معاملات هیجانی انجام ندهید تا بیت کوین خود را در یکی از سطوح مورد نظر تثبیت کند.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا