تحلیل بیت کوین، تست دوباره ۲۰ هزار دلار، ۲۰ تیر ۱۴۰۱

هفته‌ای دیگر با تحلیل بیت کوین، این‌بار بیت کوین را با نگاهی جدید‌تر بررسی خواهیم کرد و درصدد رمز‌گشایی از حرکت آینده این ارز دیجیتال برخواهیم آمد.

بیت کوین باری دیگر برای امتحان محدوده مهم ۲۰ هزار دلار نزول کرده است. سطحی که تاکنون موفق به جلو‌گیری از ریزش بیت کوین شده و به قوت خود پابرجاست. در تصویر تحلیل جدیدی از بیت کوین که کانال نزولی میان مدت و طلاقی حمایت استاتیک و کف کانال را مشاهده خواهیم کرد که از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

تایم فریم روزانه بیت کوین
تایم فریم روزانه بیت کوین

 

احتمال اینکه این کانال نزولی فعلا پابرجا بماند بالاست. خروج از کف کانال احتمال کمتری دارد. در هر صورت ریزش تا کف کانال که سطح ۱۷۹۰۰ دلار است نیز محتمل است.

در صورتی که قیمت بین محدوده استاتیک ۲۰ هزار دلار و خط روند نزولی میدلاین (خط میانی) گیرکند. وارد فاز تراکمی خواهد شد و قدرت عبور از میدلاین به سمت سقف کانال را بدست خواهد آورد.

اندیکاتور RSI نیز اوضاع نسبتا خوبی دارد، وارد روند صعودی شده اما موفق به عبور از سطح ۵۰ نشد. این‌بار اگر با برخورد به خط روند خود موفق به صعود از سطح ۵۰ شود اوضاع کلی بیت کوین بهتر خواهد شد.

 

  • برای خرید بیت کوین، قیمت ۲۰ هزار دلار به دید بلند مدت ارزنده است.
  • برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری حتما از خرید پله‌ای استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا