تحلیل بیت کوین، در انتظار شکست، ۲۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته چهارم تیر ۱۴۰۲ نشان از حرکت رنج دارد. در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز و تحلیل بیت کوین با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

تحلیل بیت کوین نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال همچنان در روند رنج و ساید خود در بین ۲۹۶۰۰ دلار و ۳۱۵۰۰ دلار حرکت می‌کند. اگر از هر طرفی شکستی رخ دهد، آن وقت می‌توان انتظار داشت قیمت بیت کوین به سطوح مشخص شده بعدی حرکت کند. از طرفی فاصله با خط روند صعودی بسیار زیاد است و این نشان می‌دهد، بیت کوین می‌تواند در این باکس رنج قرار بگیرد و قیمت را در یک بازه کوچک حرکت خود را ادامه دهد.

تحلیل ارز بیت کوین، 20 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

بیت کوین اگر از سمت بالا بشکند، می‌تواند بالای ۳۱۰۰۰ دلار تثبیت شود. در این شرایط می‌توان انتظار داشت قیمت بیت کوین تا ۳۲۵۰۰ دلار حرکت صعودی خود را ادامه دهد. در ادامه ۳۳۰۰۰ دلار یک مقاومت مهم محسوب می‌شود. در این شرایط باید منتظر واکنش قیمت بیت کوین به این ناحیه باشیم.

در صورتی که بیت کوین از نواحی ۳۱۰۰۰ دلار نتواند عبور کند و ریجکت شود، اگر زیر ۲۹۵۰۰ دلار تثبیت شود می‌توان انتظار داشت قیمت بیت کوین حتی به ۲۸۶۰۰ دلار و ۲۸۲۰۰ دلار نیز برسد.

تحلیل‌ بیت کوین فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا