تحلیل بیت کوین، روند نزولی قیمت، ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین در هفته اول مرداد ۱۴۰۲ نشان از ضعف روند صعودی و افزایش احتمال روند نزولی دارد. در صفحه تحلیل بیت کوین به وضعیت جفت ارز BTC/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز و تحلیل بیت کوین با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز بیت کوین

بیت کوین از ۱۷ جولای زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA) 30067 دلار بوده است که یک علامت منفی است. این نشان دهنده عدم خرید تهاجمی در سطوح فعلی است.

گاوها در ۲۰ ژوئیه قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه رساندند؛ اما سایه بلند روی کندل نشان می‌دهد که در سطوح بالاتری فروخته می‌شود. خرس‌ها سعی خواهند کرد با پایین آوردن قیمت به زیر سطح حمایت حیاتی در ۲۹۵۰۰ دلار، موقعیت خود را تقویت کنند.

اگر موفق شوند نشان دهنده این است که تجمیع به نفع خرس‌ها حل شده است. حتی شاید جفت ارز BTC/USDT به میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) 28869 دلار و پس از آن به ۲۷۵۰۰ دلار برسد.

برعکس، اگر قیمت به شدت افزایش یابد و از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه عبور کند، احتمال افزایش قیمت این جفت تا ۳۱۰۰۰ دلار وجود دارد. یک روند صعودی جدید در شکست و نزدیک شدن به بالای ۳۲۴۰۰ دلار قابل انتظار است.

تحلیل ارز بیت کوین 2 مرداد 1402

 

تحلیل بیت کوین تکنیکال

تحلیل تکنیکال بیت کوین نشان می‌دهد، حرکت این هفته این ارز دیجیتال می‌تواند، نوسانات شدیدی را رقم بزند و از طرفی می‌تواند باکس رنج خود را که در تایم روزانه نشان دهنده درگیری خریدار و فروشنده است، ترک کند و از یک طرف شکسته شود. با توجه به اخبار مختلفی که از داده‌‌های اقتصادی این هفته منتشر خواهد شد، انتظار نوسان شدید و حتی شکست جعلی دور از ذهن نیست.

تحلیل‌ بیت کوین فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۳ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا